• cep telefonu tarifeleri, adsl tarifeleri ya da banka kredilerini karsilastirip en ucuz ve en hesaplisini bulabileceginiz basarili bir site.
    buradadir kendileri http://www.enuygun.com/
  • şahane site. ellerine sağlık.
  • internette bile işin kurnazlığını yapan sitedir.
    müşteriye malı satayım da isterse boktan olsun mantığı burada da hakim.
    8mbit e kadar tarifesini, limitsiz tarife olarak gösteriyor, yanlışlıkla başvursan bağlansa falan 15 gb geçince zıçtın.

enuygun.com seçin kazançlı çıkın diyor, enuygun.com u seçtikten sonra götümüze girmesin başka ihsan istemez
  • kredi, kasko, adsl ve gsm tarifelerinden sonra en uygun uçak biletini de bulmamız için güzel bir arayüz hazırlayan, vatandaşa ücretsiz ve faydalı hizmet veren nadir web servislerden biridir. adil kullanım sınırı gibi detayları da güzelce ilgili tarife detayında açıklarlar.

herhangi bir aldatıcı bilgiye ihtiyaç duymadan kararlı bir şekilde yoluna devam eden servis için caglar erol ve ekibine teşekkür etmek lazım. teşekkür ediyoruz.
  • en uygun cep telefonu tarifesini aramak için kullandığım web sitesi.
    şu anki operatörünüz: turkcell
    en çok kullandığınız operatör: turkcell
    aylık ortalama harcamanız: 100-200 tl
    geçmek istediğiniz hat türü: bireysel/faturalı

seçeneklerini işaretleyip en uygun tarifeyi bul. butonuna basıyoruz.

bana bulduğu en uygun tarifeler:

1-turkcell çiftçi tarifesi
    2-avea özel eczacı tarifesi

süpermiş gerçekten. sanıyorum şimdi tek yapmam gereken türk zirai odalar birliği'ne kaydolmak, bir tarla ve kasket satın almak. çiftçi tarifesine geçmek için hayatında en az bir kere tarladan mahsül almak veya günün en az 4 saatini köy kahvesinde pişpirik oynayarak geçirmek gibi bir şart muhakkak ki vardır.

o zaman her yöne 500 dakika konuşabiliyorum. vodafone'un da çiftçiye özel cep çiftçi tarifesi var. çiftçi kulübü diye bir kulüp bile yaratmış. ne bok yiyorlarsa çiftçiler vodafone'un çiftçi kulübünde. en benzersiz en bereketli tarifeler çiftçiler içinmiş. niyeyse bu vergiydi, ssk'ydı, telefon faturası, elektrik faturası gibi şeylerde sürekli olarak en yüksek tarife bana giriyormuş gibi, diğer insanlar hiç vergiyle ssk'yla faturayla filan uğraşmıyormuş gibi geliyor.
  • banka kredisi aramada ve kredi şartlarının detayları konusunda hızlı sonuca ulaşabileceğiniz ve kullanımı rahat sitedir. genel bir ön fikir edinmek için mükemmeldir. tüm bankaların kredi kampanyaları güncel olarak belirtilir.
  • başka bu tarz siteler var mı bilmiyorum ama fikir olarak harika bir site.
    uygulama olarak özellikle gsm operatörlerindeki seçenekler çok limitli. o kadar da uygununu bulamıyorsunuz yani. 0-30 tl ve 30-60 tl arası fiyat aralığı mı olurmuş.
  • yıl olmuş 2012, hala adsl için 1 megabit, 4 megabit gibi seçenekler sunuyolar.
  • adsl bağlantılarında sadece smile adsl ve ttnet'e yer veren, anlam veremediğim ama fikir olarak güzel olan site.
  • internet bağlantılarında uydunet'e yer vermeyen; makaleleri fena olmayan karşılaştırma sitesi.
hesabın var mı? giriş yap