• mevcut etimesgut belediye başkanıdır.
  • 1999-2004 ve 2009-2014 dönemlerinde etimesgut belediye başkanlığı yapmış, 2014 seçimleri için de mhp'den aday olmuş siyasetçidir. 2009 seçimlerinde akp ve mhp oylarının kafa kafaya olduğu ilçede, chp'li seçmenden oy alarak seçim kazanmıştır. aldığı oyların hakkını vermiş, bazı mhp'li belediyelerde görülen a takımı gibi illegal oluşumlarla hayat tarzına müdahale gibi olaylara bulaşmadan hizmet vermiştir.

2014 seçimlerinde chp'li seçmen kendisine teveccüh gösterirse mhp'nin oylarını yeniden akp'nin önüne taşıyarak başkan seçilecektir.
  • etimesgut'ta yeniden seçilmeyi garantilemiş gibidir.
  • ilçesinin sınırlarıyla oynayıp* son seçimde yürütmek isteyenleri bu sefer daha da yüksek bir yüzdeyle yenen belediye başkanı.

* (bkz: #30870749)
  • yenimahalle den sonra akp 'ye sınırla oynamanın fayda getirmediği ilçe belediye başkanı.
  • eryaman'da iyi iş çıkarıyor.
  • karınca gibi çalışan belediyeci.

durduk yere iş çıkarıyor. bugün gördüm, 20 senedir boş duran araziyi ağaçlandırmaya başlamış belediye ekipleri. zaten imara el verişli olmayan tepelikli bir yerdi. en iyisi ağaçlandırılması olacaktı, bu adam da gelmiş burayı ağaçlandırmaya başlamış. helal olsun. hayatımda mhp'ye oy vermedim ama belediyede bu adama oy veriyorum.

son seçimde baktım mhp'nin oyu %17'ye düşmüş etimesgut'ta ama bu adam daha geçen sene %40'la seçimi kazanmıştı. görünen o ki, akp'lisi de chp'lisi de belediyede bu adamın hizmetini beğenip oyunu veriyor.
  • eryaman'daki halk eğitim merkezleri ve spor kurslarına destek vermekte olan belediyeci.
  • bir önceki entarimde bahsettiğim, eryaman'a yapılan yeşil alana atatürk ormanı adını veren belediyeci.

adam hem hizmet yapıyor hem de hizmet ettiği halkı iyi tanıyor. bu sebeple de partisi kötü olsa da seçiliyor. tebrik ediyorum.

bu yeşil alanın içine atatürk'ün selanik'teki evinin bir replikasını yaparak, müze-sosyal tesis ve kütüphane olarak hizmete açacakmış.
  • son zamanlarda ilçenin boş bulduğu her noktasına ağaçlandırma yapan yeşil dostu başkan. ayrıca eryaman için konuşacak olursak sokaklar tertemizdir, çöpler düzenli toplanır, park ve bahçelerdeki oyuncaklar ve spor aletleri bakımlıdır. kısacası başarılarının devamı dileğiyle...
hesabın var mı? giriş yap