• beyler cok anlamiyoruz biz, ben de gec idrak ettim.

siz yasini basini alip size göre garip davranan insanlara "kafayi yedi" gözüyle bakiyorsunuz. oysa özgürlesen onlar.

adam yillarin tecrübesini yasamis, nice kaziklar yemis, ne ihanetler görmüs, ne cok sevinmis, deli gibi üzülmüs.

hayatin öyle bir evresinde ki, sizin dünyanizi karartacak problemlere "sikkime kadar amk ahhaha" cekebilecek bir evresinde hayatin.

samanizm güzel lan demis, saman olmus. kafasina uymazsa akp'ye de giydirir, cok da sikindeydi bu dakkadan sonra iceri girmek cikmak.

siz yaslilarla bazen kafa buluyorsunuz burdan, yaslanabilmek inanilmaz büyük bir sans, saglikli yaslanabilmek muazzam bir hazinedir.
  • çıkarıp mermer masaya mı vurmuş ?

halen demokratik hukuk devletiyiz herkes görüşünü beyan etmekte ve inancını yaşamakta hürdür.
  • kimilerine göre erdal bey şamanist olduğu için türk değilmişmiş!
    kıyamam!
    kimilerinin efendi belledikleri arap bedevileri daha çölde deve peşindeyken şaman türkler orta asyayı dize getiriyorlardı.
    türklük ve şamanizm islamiyetten eskidir.
    al bak:
    göktürk devleti kuruluş
    ama sizde ne gezer türklük bilinci!
    inanmıyorsan da saygı göstereceksin :)))
  • şamanist olduğu zaten bilinen bir şeydi, ilk kez açıklamıyor. kimseyi de alakadar etmez, kendisi çok büyük oyuncudur.
  • bence biraz daha düşünmeli güzel islam dinimizde ne güzel ayetler vardır. mesela ahzap 53 bizzat diyanet işleri mealinden aktarıyorum
    "ey iman edenler! size izin verilmedikçe peygamberin evlerine girip de yemeğin hazırlanmasını beklemeyin; fakat yemeye çağırıldığınızda girin; yemeğinizi yiyince de hemen dağılın, söze dalıp oturmayın..." böylesine ince düşünceli, saygıyı merkeze alan bir anlayışa sırtını dönerek büyük yanlışlık yapmış kendisi.
  • arap sevici siyasal islamcılara afterburner açtırmış.
  • tam beklediğim gibi bir karaktermiş. helal olsun. hepimiz biraz şamanız.
  • yani inanilmaz bir cahillik söz konusu sözlükte. şaman olduğu için türk olmadığı söylemiş.

asıl şaman olduğu için türk olduğu tescillenmiş olmasın bak o :)
  • elma yiyip dünya'ya düşenlere, atla uzaya çıkanlara ve daha nicesine inanmadığını belirtmiş üstaddır. adama kafayı yedi yazıyorlar :)
hesabın var mı? giriş yap