• peyote'de ve arka oda'da sergilediği performanslarıyla insanlara alışılmışın dışında bir gece yaşatan ve tarzından şaşmayan müzisyen.
  • dünya zayıfı enteresan müzik deneycisi. müziğini de kendisini de beğenerek izliyoruz.
  • bir çok maçta obramızdan daha hareketlidir. mesleğini sevdiği belli.
  • fenerbahçe erkek basketbol takımında, sahada saçmalayan bir oyuncuyu oyundan çıkarken iki dalga karşılama bekler. birinci dalga obradovic reisin 'ben sana ne anlatıyorum sen ne yapıyorsun' şeklindeki fırçası; ikinci dalga ise erdem can'ın 'üzme canını, hallederiz' şeklindeki tesellisidir. maça kendini çok veren, sürekli aktif, oyuncular ile sürekli diyaloğa giren bir yardımcı koçtur. söylediğine göre bunda, yardımcı koçlara geniş bir hareket alanı veren ve teknik ekibinin düşüncelerine çok değer veren obra reisin de çok payı vardır.
  • "utah'ın davetlisi olarak nba summer league'de görev yapacak"
    https://twitter.com/…port/status/615795113906712576
  • obradovic'in arkasında benchte oturan bıyıklıdır.
  • milli takim'i simdi degil ama ileride bir gun mutlaka calistiracagina inandigim yardimci koç. bu aralar fena halde basket macina sardim icerdeki maclari kacirmamaya calisiyorum. izledigim kadari ile isine cok konsantre.
  • obra reyizin yardımcısıdır. reyizin fırçaladığı arkadaşın gönlünü alma görevi bu beyefendinindir. öyle demek istemedi, yanlış anlamışın sen , oğlum özünde iyi adamdır obra reyiz falan der görüntülerden anladığımız. misal bugün ksk maçında reyiz bogdanovice ayarı fena verdi arka planda erdem kardeşimiz de eliyle calm down işareti yapmaktaydı. ülker arenada canlı izledim obra reyiz kadar oyunun içindedir. bi röportaj yapmışlar amerika dönüşünde, oyunculara söylediğini gazeteciye de anlatmış. reyiz şöyle gençlere önem veriyo, böyle bi hafızası var, bla bla bla. umarız ki bu arkadaş obra reyizden alması gerekenleri alır ve türk basketboluna hizmeti olur. özellikle de çubukluya tabi ki ...
  • zamanında tab baldwin'in yardımcısıydı, şimdi de obradoviç'in . umarım kendisi de büyük bir coach olur.
  • (bkz: turgut ozatay)
hesabın var mı? giriş yap