şükela:  tümü | bugün
 • anadolu ajansı tarafından "türkiye'nin washington büyükelçiliği rezidansı önünde toplanan terör örgütü pyd/pkk yandaşları izinsiz gösteri ve taşkınlık yaptı. gösteri sırasında çıkan arbedede bir türk vatandaşı başından yaralandı." şeklinde duyrulmuştur.

  edit: başlık başa...

  gerginlik büyüyor

  korumaların devreye girişi
 • trajikomedi tadında video.dünyanın keko ülkesi olduk. son 10 yılda şu ülkenin savunulup gurur duyulabilecek hiç bir şeyi kalmadı. sayelerinde bugün de başkasının adına utandık eyvallah.

  son edit: yeni çıkan videodan anlaşıldığı üzere emri erdoğan veriyor gibi gözüküyor.

  video
  kavganın hemen öncesi

  edit: sanırım başlığı açan arkadaş gitmiş video linki eklendi. sonradan ilk video da eklendi art niyet aranmaması için.

  hiçbir şeyi savunmuyorum fakat yakışıyor mu bir ülkenin cumhurbaşkanının korumasının misafir gittiği ülkede kavgaya karışması, mecbur durumda kalıp da bir arbede de yaşanmıyor, gidip yere düşmüş adamların kafasına tekme falan atıyorlar. orada basın var şu var bu var ve amerika'da misafir durumdasın orada her hareketinle türkiye'yi temsil ediyorsun. şimdi adam yarın barbar türkler diye yazsa sonuna kadar haklı.

  edit: ypg'nin de pkk'nın da amına koyayım, terörist falan değilim.
  insan hakları, hak hukuk adalet bunları geçtim zira onlarla pek ilginiz yok fakat anlamadığınız şey şu, sen o adamlara terörist diyorsun ama orada yaptığın hareketle asıl terörü orada sen estiriyorsun. ondan sonra ypg ye yapacağın müdahaleyi uluslararası arenada nasıl meşru kılacaksın bir düşün. karşındakinin varlığının meşruluğu senin nefretinden besleniyor anlamıyorsun.

  şu paçozluğu eleştirdik diye olmadığımız şey kalmamış, ypg'ye silah yardımı yapan amerika'ya gidiliyor, bir ihtimal bunu engellemek için. orada ypg adına slogan atanlara kameralar önünde çok güzel bir mağduriyet verilip rezil olunuyor, sanki orada vatan kurtarılmış büyük iş yapılmış gibi düşünülüyor bazıları da farkında olmadan burada olan bitenle adete mastrübasyon yapıyor biz de eleştirince işte terörist bilmemne oluyoruz.

  edit: entrydeki tek küfür pkk, ypg ye olmasına rağmen özele teröristli hakaretli bol mesajlar gelmiş sabahtan beri. kimi de terör propagandası yapmaktan savcılığa şikayet edecekmiş. burada bile anlayış buysa varın siz düşünün. yazsan bir sürü şey yazılır bu konuda ama ne demişler anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna soksan az.
 • türk korumalar türk vatandaşlarını yerde tekmeliyor, abd polisi türk vatandaşlarını koruyor.
  uluslararası arenada itibarımız göklerde. teşekkürler...

  edit: gece açılan başlıkta adamların pkk'lı olduğuna dair bir emare yoktu. sadece dayak görüntüleri vardı.
  tabii ki de bu toprakları bölmek isteyen pezevenklerin amına koyayım. ama yerdeki adama tekme atmayın işte. atmayın. bırakın bağırsın bağırsın gitsin be kardeşim.

  yaşa mustafa kemal paşa yaşa!

  edit 2: kavgadan önceki görüntüleri de izledim; dayak yiyenler bildiğin pkk'lı hırt tiplermiş. keşke bu dalyarakların gazına gelinmeseydi de korumalar sabırla bekleseydi. amerikan medyasına ekmek çıkarttık yine amk. o şişeyi fırlatan hainin amacı da buydu zaten.

  edit 3: lan adam bana heval diyip küfür sallıyor. uzun bir entry değil, okusalar anlayacaklar. harbiden çok çabuk gaza geliyoruz...
 • hayır'cıysalar kesin pyd/pkk fetö dhkp-c falan filandırlar. ya ne olacağıdı reisimiz yüce başbuğumuza nedir bu öfke.

  not: antiridvanardasporkulübübaşkanlığımakamı.
 • sözkonusu kişileri cumhurbaşkanı ve korumalar olarak değil de kasımpaşaspor başkanı ve taraftarlar şeklinde isimlendirsek belki şu durumu normal karşılayabilirdik.

  gerçi nitelik olarak farklı değiller ama insan yine de medeni davranışlar görmeyi beklemekten kendini alamıyor.

  bugün de utandık çok şükür.
 • ulan haberde diyor ki : "elinde abdullah öcalan bayrakları taşıyan grup" diyor. bizim gece mesaisi yapan sözlük teröristleri de gelmiş apo bayrağını sallayan adamları eleştirmeyip pkk/pyd'lilere karşı polisle birlikte müdahale eden diğer türk vatandaşın yaralanması üzerinden "utandik" diyor!
  bir de yaralanan adam için türk korumalar yaptı diye lanse ediyor !

  hadi diyelim türk korumalar polisle birlikte müdahale etmek zorunda kaldı. ulan karşıdaki terör örgütü lehine slogan atıyor ! hani şu onlarca şehit vermemize neden olan.. hani patlatmadık şehir bırakmayan orospu çocuklarından bahsediyoruz !

  olum siz nasıl berbat bir meretsiniz lan? türkiye'yi daha nasıl kötüleriz her yerde diye altına yatmadığınız ya*rak kalmadı. korumaların laf edilmedik bi kulak arkası kadar şu vampirlere laf etmiyorsunuz. ama niyetiniz başka...

  herifler terör örgütü sloganı atıyor, koruma müdahalesi gerçekleşti diye altta biri de "vize alamayacaz yöa" diye ağlıyor.

  bir diğeri de "sırf pkkli diye suratına tekme atılması birazdan mesrulastirilacak" diyor aşağıda! şaka gibi, bunu söyleyebiliyor!
  yok bağrımıza basıcaz aq salağı. tabi şehir içinde patlatmadık bomba, katletmedik sivil bırakırken hepsi insan hakları oluyor dimi potansiyel katil seni.

  alışmışsınız teröre laf edene akçı, islamcı demeye papağan gibi hiçbir beyin emaresi olmayan argümanları satmaya çalışıyorsunuz. üzüleceksiniz sözlüğün potansiyel katilleri ama ne akçı ne islamcı ne yavşak fetöcü hiçbiri değilim.

  sadece ve sadece türkiye cumhuriyetinin yegane temeli olan atatürk ilke ve inkılaplarını bilirim !

  hadi şimdi siktirin gidin oç çemen kokulu eşek s*kici katiller sizi

  tanım: pkk'nın kolu olan ve yine pkk'ya olduğu gibi ekmeğini suyunu corç abilerinden temin eden pyd'li birkaç kişinin provokasyon amaçlı hareketidir.
 • olanlardan utandık diye fetöcü olduğumuzu gösteren olay. arkadaş entrysini silmiş sanırım. bu olay üzerinden türkiye'yi de kötülemiyoruz, orada slogan atanları da savunmuyoruz. tabi bazıları için artık hukuk, adalet, kolluk kuvvetleri gibi kavramlar sadece laftan ibaret olduğu için olayı gayet normal karşılayıp bide aferin falan diyorlar. bu kafayla avrupa nah vize verir bize amk.
 • gene mi? peki korumalar bu sefer de atılan sloganları bastırmak için tuhaf sesler çıkarmış mı acaba?
 • birazdan "dayak yiyenler pkk'li teröristler" deyip yerdeki insanın suratına suratına bir korumanın tekme indirmesi meşrulaştırılacak. üstelik bunlar ne uluslararası siyasetten ne de uluslararası hukuktan anlayan kimseler. bütün gün "reisi sevmem ama iyi kodu conilere be ya" diye göğsünü kabartan organizmalar.

  iyi komadı reisiniz akgençlik. türkiye'nin talepleri kabul görmedi, herhangi anlaşma yapılmadı, trump pkk ile mücadele konusunda medyaya sus payı verdi. ypg'ye desteğini sürdüreceğini anlamayan yoktur umarım. sen kalk iş adamlarını topla trump'a islâm düşmanı deyip trump tower açılışını yaparak hata ettiğini söyle, trump da sen konuşurken tiye almasın.

  trump görüşmesi islamofaşizmin abd emperyalizmini nasıl yaladığını göstermiştir. "trump'ın seçim zaferi türkiye'nin de içinde bulunduğu bölgede yeni beklentilerin oluşması ve umutların yeşermesine yol açmıştır" sözü nasıl mide bulandırıcı bir sözdür? türkiye abd'nin eline mi bakmaktadır? bu söz o makamda söylenebilecek en aşağılık sözlerden biridir. ve akgençlik bununla gurur duymaktadır. abd kulları tayyipçi bebeler sizi.

  "terörle ayrım yapmadan mücadele" diyerek cihatçılarla birlik olup kuzey suriye'de teröristlik yaptığını es geçmiştir. türkiye yiyor bu laf oyunlarını. sonra fethullah gülen neden iade edilmedi diye ağlarsınız. yalan söylüyorsunuz çünkü.

  kâh fetö diye tüm muhalifleri ihraç edip kamudan uzaklaştırıyorsunuz kâh terörist diye hâkimleri duruşma esnasında gözaltına alıyorsunuz. türkiye'de tek terör akp'dir. bu saldırı videosu da sefil hayatlarını dünya kamuoyunda gözler önüne sermiş. türkiye'nin akp'nin tüm pisliklerinden kurtulup aydınlığa ulaşacağı günler gelecek elbet.

  kana kan editine edit: görev suçları kapsamında türkiye'de yargılanması gereken abd kullarını savunma maksadıyla "ne yapacağız, bağrımıza mı basacağız?" deme gafletine düşüyorlar. yanarım ki ne yanarım. ulan hak hukuk sizin neyinize. ülkende 2 kişi hukuksuzluğunuz yüzünden ölüm eşiğinde, görmezden gelip hepiniz birer adalet tanrıçası kesiliyorsunuz abd'ye gidince de "trump abem gönlünden ne koparsa üç beş demokrasi hukuk at bize abem" dönüşü.

  sabahtan akşama kadar "where is us air force" dalgası geçiyorsanız bu kozunuzu karşı tarafa kaptırmamanız gerekiyordu. "trump umutlarımızı yeşertti" dememeniz gerekiyordu. sınırötesindeki savaşta bir taraf örgüt bir taraf devlet değil. devlet sınırötesinde devlet olma özelliğini yitirmiştir. ışid'e yardım yapıp öso ile iş tutuyorsanız bu sizin sınırötesinde devlet değil örgüt olduğunuzu gösterir.

  beyni olmayanların fikir beyân etme özgürlüğünü savunmadığımı her zaman söylerim. akıl fukaralarının diplomatik konularda söz söyleme hakkı yoktur. televizyon karşısına serilip çatışma haberleri izliyor "anamızın duasıyla geldik hocanın selâsıyla gideriz" ahlâksızlığı yapıp bedelli çıkınca evinizi satıp bankaya yatırıyorsunuz. ardından "törörölerle mücadeleyi destekliyoruz vur aslanım" diyorsunuz.

  ulan aptal gidip yurtdışında kendini rezil etmişsin, arkadan "terörist erdoğan" sloganı geldikçe korumaların "recep taayyeep erdoğan" diye sesi bastırmaya çalışmış, yerde yatan insanları linç etmişsin bir de gidip abd'den ortak terör mücadelesi talep etmişsin. bence bu görüntülerle abd'nin hangi terörle mücadele etmesi gerektiği konusunda kafası karıştı.
 • garip bir videoya sahip olay. sanki drone ile cekilmis gibi ama degil. sabitleyici gibi bisey mi var yoksa lensten dolayi mi? bilen arkadaslar beni aydinlatabilir mi acaba

  edit: sebebi muhtemelen gimbal denen alet kaynakliymis.

  edit2: yazilimsal olarak da sabitlenmis olabilirmis

  edit3: sahibi geldi dagilabiliriz*