• holdingin müşteri ilişkileri oldukça hızlı dönüş yapıyor sanal çadır alışverişinizle ilgili bir soru/sorun olursa. ancak para iadesi ile ilgili bilgilendirmeleri zayıf, gönderdiğiniz ürünü teslim aldılar mı, kabul ettiler mi, paranızı ne zaman yatıracaklar gibi bilgileri ancak kredi kartınızı kontrol ederek konfirme edebiliyorsunuz. bu kısım da gelişse tam süper olacak.

ha bir de aldığınız ürünü birkaç gün içerisinde ekstradan indirime koydukları da oluyor, özellikle aksesuarlarda. bu kısım biraz basiretsizlikten sanırım, ilk baştaki fiyat politikasını doğru mu belirleyemiyorlar nedir. o açıdan kontrol etmekte fayda var alışveriş sonrasında bile, en kötü iade edip tekrar alırsınız kargo ile kıyaslanmayacak indirim söz konusu ise.

böyleyken böyle.
  • burberry trenchcoat aldım.bisürü para vererek.umarım sahte degildir.
  • eren holding'in bünyesindeki markaları % 70'lere varan indirimle satışa çıkardığı sanal çadırdır. çadırın kapanmasına, an itibari ile 2 gün 10 saat kalmıştır. eren holding'le bir alakam yok, maksat hizmet olsun.
    iyi alışverişler.

link de vereyim;
    http://www.sanalcadir.com/
  • az evvel kampanya için açılışı olacakken geri sayım bittiği anda 3 günlük yeni bir geri sayım başlattı. osman baydemir: hassiktir diyoruz hassiktir!
  • şuanda satışlar aktif fakat birkaç gün içinde kapanacak galiba. 80 tl ye lacoste ayakkabı almak mümkün fakat şuan çoğu ürün sömürülmüş. bunun dışında gönderilen bazı ürünlerin kullanılmış olduğu söyleniyor. geçen yıl iade edilen ürünlerin para iadesini bir ay sonra yapmışlar. böyle de bir sıkıntısı var. ama riske girip sipariş vermeye değer mi bence değer.
  • 2 parça ürün sipariş verdim. 1'ini gönderdiler diğerinin stokta görünmediğini söylediler. bir de utanmadan satışına devam ettiler aynı ürünü anasını satayım. sordum dedim tamam ürün madem yok neden satışına devam ediyorsunuz dedim, temin edebiliriz hala araştırıyoruz dediler. tamam temin edemiyebilirsin burda sıkıntı yok.
    bari paramızı yolla ulan geri. eylül 12 de aldığım ürünlerden temin edilemeyenin parası bugün itibariyle halen hesabıma yatmış değil. herhangi bir yaptırımım olabilir mi ? avukat arkadaşlarlar eqlesin ve yeşillendirsin lütfen.
  • 5 parça ürün sipariş edip 4 parça ürün teslim aldığım (!) (bkz: #55182748) firma.
  • eren holding'in internetten indirimli satış şeysi.
    eylül ve şubat olmak üzere yılda 2 kez sınırlı sürede satış yapıyorlar. kaliteli ürünleri makul fiyatlara almak mümkündü önceden ama şimdi nasıldır bir fikrim yok.

mail geldi bugün vip üye seçilmişim ve 16 şubatta açılacakmış. normal üyelere bir kaç gün sonra satışa başlanıyor.
  • yarım saate açılacak olan.

geçen yıl gayet %70 indirimli ürünler aldım ve memnun kaldım. yine beklemedeyiz.
  • sms spamcısı firma. uzak durunuz.
hesabın var mı? giriş yap