• limonlusunu denemedim, elmali siradan, ahududulu biraz acimtrak geldi bana ama seftali - kayisi aromali tam orgazm etkisi yapiyor. iyi ki varsin seftali - kayisi aromali erikli mineral.
  • hayatımda hiç bu kadar kötü meyveli soda içmemiştim.
  • limonlu ve şekersizini içtim, limonu hafif koklatmışlar. sade gibi nerdeyse.

edit: şeftali & kayısı olanı daha hoş evet tadı limonludan çok daha yoğun. tam tadında bir aromalı soda.
  • erikli'nin seneler sonra ilk kez çıkardığı meyveli maden suyu markası. keşke sadesi de olsaymış.
  • üstteki arkadaşın yorumuna katılmadan edemeyeceğim ürün.tadı ve kokusu birebir limon aromalı suda eriyen tablet. bir limonlu soda bağımlısı olarak piyasadaki en kötü sodayı nasıl üretmişler hala şaşkınım. sen erikli'sin ya, yazıklar olsun.
  • yukarıda bir arkadaşta söylemiş. limonlusu gerçekten kötü. eskiden biz çocukken limonlu suya karbonat atıp içerdik. tadı aynı ona benziyor. şokta söğütlüçeşme diye bir marka var. limonlu ve mandalinalı çeşitleri var. nereseyse yarı fiyatına ama tadı daha güzel.
  • limonlusunun kokusu-tadı bildiğin suda eriyen tablet ilaçlar gibi.
  • şekersiz limonlu sodası hayatımda içtiğim açık ara en kötü soda. mideyi rahatlatayım diye içtiğim şey midemi bulandırdı. keşke satın almadan önce okusaydım burayı. 6'lı paket almıştım bir de. kalan 5'i çöpe gidecek.
  • limonlusunu seviyorum. hiç soda gibi değil. ayrıca o nasıl bir kapaktır kardeşim. yemin ederim ya fıtık olacağım açarken ya da karnım yırtılacak.
  • elmalısı ve şeftali-kayısılısının tadı lolipop gibi olan maden suyu. ahududulusu ve limonlusunun tadı ise sıradan.
hesabın var mı? giriş yap