• sevilen bir kişinin yapılan hatası bizim gibi doğu kültürlerinde hemen kapatılmak isteniyor. şurada "236 promil alkol ile araç başına geçen adam" diye başlık açılsa eminim herkes onu linç edecek. cinayete teşebbüs mü denmeyecek. trafik canavarı mı denmeyecek kim bilir neler söylenirdi. ama olayı yapan sevilen kişi olunca yorumlar değişiyor. ah be abi sen bize lazımsın falan deniliyor. yine bu insanlara başka konuda bir şey sorun ülkedeki yozlaşmadan adamına göre muameleden dertlidir.
  • 236 promil alkol direksiyon başına geçen arsız herif. allah'tan kimsenin canına mal olmamış.

edit: direksiyon başına.
  • buyrun benim videosunu izledim ve sevmedim. böyle bi biz neler gördük havaları, soruları okumaya tenezzül etmemeler, evladımlı yavrucuğumlu cevaplar, kabadayı tripleri falan.

bu bir tek bizde vardır ha. düşünsene al pacino soru yanıtlıyor, sor evladım, yok o öyle olmaz koçum, otur yerine falan diyor. sanki bana dünyayı kurtarmış. oyuncusun alt tarafı. mesleğini iyi yapıyorsun, karşılığını da alıyorsun maddi manevi. üstüne egonu mu çekecek millet...

edit: başka bir programda gene karşıma çıktı ama aynı izlenimi uyandırmadı, aksine sevdim bu sefer. o yüzden yukarıdakileri yazmakla haksızlık mı ettim diye düşünüyorum. ama buyrun benim videosu bana bunları hissettirmişti. o yüzden kalsın.
  • canı için, zerre kadar endişe edilmemesi ve kınanması gereken kişi. hiç kimsenin, hiçbir sebeple bir başkasının can ve mal güvenliğini yok sayması kabul edilemez.
  • yalakalar toplanmış yine. heyyyyt canım abimmm beee, büyük ustaaaaaa..o kadar alkolle direksiyon başına geçip şns eseri bir masumun canını yakamamış büyük ustaaaaaaa. bir daha ki sefer 350 promille dene büyük ustaaaa. ne kadar içersek o kadar aydın ve çağdaş, başka insanlara ne kadar zarar veririsek o kadar sanatkarız. emrah’a sor. serbes olan. sonunda t yok ama…. iğrenç herifler.
  • keşke politik olarak iyiliğini istediğiniz halkın, sağlık olarak da düşünseniz!
  • dün aksam konuk oldugu bir programda "kahramanınız kim " sorusuna , diğer konuklar "annem, babam "gibi cevaplar verirken kendisi "mahalleden abiler" diye cevap vererek yine gönlümüzü ısıtmış , yüzümüzü güldürmüştür ...
  • o şimdi mahkum filmindeki replikleriyle yine taklalar attıran süper kişi.

"ulan memlekette altı milyon içici var. parti kursalar iktidara gelirler amına koyiyim" *.
  • sanki bütün türkçe küfürler bu adamın ağzında başka bir anlam kazanıyor. küfür, bir adamın ağzına bu kadar mı yakışsın..

üstad, kokain satıcısı rolüyle bir dakikalığına gözüktüğü bir kısa filmde de* şovunu yapıp çekiliverir:

-bana bak.. benim hakkımda herhangi bir kişiye en ufak bir söz edecek olursan o 5 kilo kokaini sokarım götüne.. maykıl ceksın gibi rengin atar..
  • sanatçı olması kimseye 236 promil alkolle direksiyon başına geçme hakkı vermez. çok yüksek olasılıkla cana ve mala zararla bitecek bu eylem şahsın toplumun gözü önünde olmasından ve davranışları örnek oluşturabileceğinden en ağır şekilde cezalandırılması gerekir.
    %25 indirimli olarak 3.048 tl para cezası ve 6 ay ehliyetinin alınması adil değildir.
    kusura bakma erkan can, trafik terörünün kontrol altına alınabilmesi için kurbanlar gerekir ve sen de o kurbanlardan biri olmak zorundasın. başka bir ifadeyle o sigaranın üzerine sen oturmalısın ki adalet sağlansın, terörden daha fazla kayıp verdiğimiz insanlarımız korunsun.
hesabın var mı? giriş yap