• yıllar sonra eften püften bahanelerle mesaj atmaları.
  • baştan söyliyiyeyim ben bir erkek bireyim
    hepinizin 25 cm
    hepiniz bi koydunuzmu 3 kişi deviriyorsunuz
    evlisiniz ama abazasınız
    ulen bekarım ve aranmıyorum
    sağlam testestorum da var spora saklıyorum
    ne mal adamlarsınız lan
  • - kadınlara mana bulup daha beter dedikodu yapıyor olmaları.
    - kişisel temizliğine önem vermeyenler, ter kokusu gibi mesela...
    - sürekli hayattan şikayet edip, mızmızlananlar.
    - narsist olanlar.
    - alkol aldığında ağzı, burnu kayanlar.
    - yalanı, dolanı meziyet edinenler.
    - muhabbeti kısır olanlar.

bu liste uzar, gider...
  • yanında kadın varken başka bı kadına bakan erkek kadar basit ve itici çok az şey var.
    bı de asla net olmayanlar. belirsizlikle içinde olduğu durumu goturebildigi yere kadar götürmeyi hedefleyen tipler.
  • ağzını yayarak konuşmaları, lakayıt olmaları, laubali olmaları, dedikodu yapmaları.
  • yakalarini.havaya kaldirmalari,saclarini boyamalari iyyy diyorum susuyorum.
  • ablaları
  • gözlerinin sürekli dışarıda olması, sürekli fıldır fıldır olması.
    iş yerinde gördüğüm kadarıyla istisnasız hepsinin gözü dışarıda. bundan daha itici bir şey görmedim sanırım. karılarını arayıp canım, cicim, aşkımlar havada uçuşuyor ama fırsatını buldukları an başka insanlarla yapmayacakları şey yok.başka kızlar hakkında konuşmalar mı dersiniz, başkalarına yavşamalar mı, yazışmalar mı... öylesine konuştuklarını iddia ederler ama fırsat meselesi işte. bugün yazışmayla başlayan yarın fiziksel bir aktiviteye dönüşebilir. artık erkekleri bu seviyesiz seviyede görüyorum maalesef.
  • butun insanlara has olsa da, oz farkindaliklarinin dusuk olmasi. ozguven patlamasi midir, deneyelim ne cikar kaybedecek birsey yok dusuncesi midir, koca kicina gobegine bakmadan filinta gibi kadinlari hedef almalari, kendi giyim tarzina, hayat sekline, vizyonuna bakmadan kendilerinden cok farkli dunyalarin kadinlarina asilmalari, bunu da zaten yapamamalari.
  • kredi kartı limitiyle ters orantılıdır
hesabın var mı? giriş yap