• ruhen; benden daha fazla erkek olmadıkça katlanabileceğim durumdaki kadınlar. hastası olabilirim yani. iyi olur bence. düşününce kaprissiz, alışveriş merakı olmayan, anlayışlı (daha da önemlisi anlaşılabilir) bi kadın. süper bence.

bedenen; kaslı kemikli bi durumdan bahsediyosak, denise richards veya linda hamilton ayarında olabilir aşağı yukarı. yok kıldan yünden bahsediyosak, gerek yok bende yeterince var zaten; bi de hatunun kıllısını istemem.
  • o kadar erkeksidir ki kadin sevgilisi vardir, yamulmuyorsam evliler bir de.

(bkz: ellen)
  • (bkz: butch)
  • kadinsi, viyk viyk gezen, yapmacik, icten pazarlikli kizlardan iyi olabilir.
  • hayatın zorladığı durumlarda az bişiy bende de vuku bulan durum.

beceriksiz erkeklere hiç tahammülüm yok.

yaşlanınca bi ''angela merkel '' bi ''margaret thatcher'' olma ihtimalim olabilir. :/
  • zaman zaman benim bu. tuttuğunu koparan, kavgadan kaçmayan, gözü kara bir insan olarak yetiştirildiğim için serde erkeklik var. arada erkeksi olduğum için itici bulan insanlar olur ama; çok umursamıyorum onları. zira dış görünüşümden kaynaklı bir durum değil.
  • ''olum'', ''hacı'', ''usta'' vs tarzda konuşan kızlardır. kızlarla hiç bir zaman geçinemediklerini söyleyen tiki kızlar gibi değil gerçekten kızlarla geçinemeyen kızlardır. * muhabbetleri ve arkadaşlıkları iyi olur. tabi ki bu erkeksi tavrı abartmamak da önemli. bokunu çıkarınca harun abi oluyorlar.
  • "kiralık bir odaya ihtiyacım var. oda kirasını bölüşecek bir de kadına. saçını kendi kesen, makyaj yapmasını beceremeyen bir kadına!

bunun sonsuzluk olduğuna inanıyorum."
hesabın var mı? giriş yap