şükela:  tümü | bugün
 • soykırım gibi sözlüklerde bile aşağılıkça bir şey olduğundan bahsedilen bir hareketi silahsız, yıllarca kendileriyle yaşayan ermenilere yaptıkları için ermenilerin bir gün alacakları intikamdır. öyle bir intikam olacaktır ki anadolu çomarları fetö darbe girişimini bile mumla arayacaklardır. abd tarafından gözden çıkarılmış bir türkiye'nin hem yunanistan hem de ermenistan hem de ab'den çıkmış bir ülke olan ingiltere tarafından kuşatılıp sömürge yapması şu an tüm dünyanın işine gelir.

  (bkz: ay hadi inşallah)
 • kızılderililerin, bugün amerika birleşik devletleri ve kanada'da yaşamakta olan, topraklarını zapt etmiş işgalci halktan (ermeniler de dahil buna) intikamını almasından sonra gerçekleşecektir.

  imza: bir rum.
 • turk ve turkluge alenen asagilama iceren br beyan olup suc teskil eder.

  senin gibi avrupali soysuz kopeklerin vaadine inanipta turkleri sirtindan vurmaya kalkanlara yaptigini ''soykirim'' diye iftiraya donusturen siz , afrika da insanlari tirpanin otu bictigi gibi dogramasini insanlarin unuttugunu saniyorsa cok ciddi yanilgi icindesiniz bilginize.

  kongo da elini ayagini dogradiginiz insanlar hala hayatta.

  bu arada comar sensin anadolular da anana girsin.
 • söz konusu bi soykırım yoktur.ayrıca fransızlar'ın afrika'da ,ingilizler'in avustralya'da ve abd'nin kızılderililer'e ve ikinci dünya savaşında japonlar'a yaptıklarının yanında özellikle almanlar'ın yahudiler'e yaptıklarının yanında bunun esamesi bile okunmaz.zaten birinci dünya savaşında mora'da girit'te katledilen türkler insan değildi.rusların katletiği mavi alay'da insan değildi.bu saydıklarımın yanında ermeniler olası bi sıcak çatışmada yüz yıllardır birlikte yaşadığı halkı sırtından vurmuş ve ingiliz-fransız kuvvetlerine yandaşçılık yapmışlardır.bununla yetinmeyip çeteler kurup türk köylerinde katliamlar yapmıştır.ermenileri bu nedenden başka bölgeye sevk etmişler yolda saldıralara uğrayanlar ve kaybolanlar yüzünden sözde 'soykırım' iddiası yapılmış başta saydıklarım savaş zaiatıysa bu hiçbişeydir.
 • rus kucağından inmeden ingiliz kucağına oturan, ingiliz kucağından amerikan kucağına geçiş yapan atalarının sürdürmek istediği sözde davayı sahiplenen kişilerin dillendirdiği iddia. soykırım yalanını artık bir kez daha anlatmayacağım. şu ortamda beşyüz kere anlatmışımdır bu soykırım palavrasını. uğraşamam tekrar.

  o değil de, rus kucağı mı daha sıcak yoksa amerikan kucağı mı? hayır, anadolu'da durduk yere rus tahrikine gelip de ayaklanan atalarınız iyi bilir bunları da o yüzden soruyorum.
 • (bkz: itin duası)
 • beyin ishali olmuş bir yazar sıçmığı.

  (bkz: ay hoşt ulan amınakoduğum)
 • zaten afedersiniz ermeni tarafından alınmaktadır.
 • sözlükte bir bu eksikti : "ermeni taklidi yapan şerefsiz troll" . bakıyorum da an itibarı ile 20 küsur entrysi ile anasının amından yeni çıkmış gibi. neyse kendisi bu günün öğle saatlerine kadar bile dayanamayacaktır.