şükela:  tümü | bugün
 • kızılderililerin, bugün amerika birleşik devletleri ve kanada'da yaşamakta olan, topraklarını zapt etmiş işgalci halktan (ermeniler de dahil buna) intikamını almasından sonra gerçekleşecektir.
 • gel bekliyoruz, ne sanıyorsunuz ulan kendinizi gece gece bir gülme geldi ahaha
 • söz konusu bi soykırım yoktur.ayrıca fransızlar'ın afrika'da ,ingilizler'in avustralya'da ve abd'nin kızılderililer'e ve ikinci dünya savaşında japonlar'a yaptıklarının yanında özellikle almanlar'ın yahudiler'e yaptıklarının yanında bunun esamesi bile okunmaz.zaten birinci dünya savaşında mora'da girit'te katledilen türkler insan değildi.rusların katletiği mavi alay'da insan değildi.bu saydıklarımın yanında ermeniler olası bi sıcak çatışmada yüz yıllardır birlikte yaşadığı halkı sırtından vurmuş ve ingiliz-fransız kuvvetlerine yandaşçılık yapmışlardır.bununla yetinmeyip çeteler kurup türk köylerinde katliamlar yapmıştır.ermenileri bu nedenden başka bölgeye sevk etmişler yolda saldıralara uğrayanlar ve kaybolanlar yüzünden sözde 'soykırım' iddiası yapılmış başta saydıklarım savaş zaiatıysa bu hiçbişeydir.
 • rus kucağından inmeden ingiliz kucağına oturan, ingiliz kucağından amerikan kucağına geçiş yapan atalarının sürdürmek istediği sözde davayı sahiplenen kişilerin dillendirdiği iddia. soykırım yalanını artık bir kez daha anlatmayacağım. şu ortamda beşyüz kere anlatmışımdır bu soykırım palavrasını. uğraşamam tekrar.

  o değil de, rus kucağı mı daha sıcak yoksa amerikan kucağı mı? hayır, anadolu'da durduk yere rus tahrikine gelip de ayaklanan atalarınız iyi bilir bunları da o yüzden soruyorum.
 • pazar gecesi uyanık olan vatansever ergenlerin dikkatini cekmis baslik. ulan biz patronuz bu saatte takıliyoruz size noluyor amkdumun issizleri. ulan ermeni mi kaldı amk. millet sort giyince tekmelenicek hale geldi. hala bu dikkat dagıtmaya calısan troll baslıklarına hararetle entry giren mallar.. ingiliz fransız soyleydi boyleydi diye gotunden tarih yazmıs bide davar, offf allahım offf. baskanlik sisteminin odunsu govdesi icinizde patliycak yakında, hala konusun ermeniyidi, fransizdi, monserdi....
 • (bkz: itin duası)
 • sözlükte bir bu eksikti : "ermeni taklidi yapan şerefsiz troll" . bakıyorum da an itibarı ile 20 küsur entrysi ile anasının amından yeni çıkmış gibi. neyse kendisi bu günün öğle saatlerine kadar bile dayanamayacaktır.
 • direkt olarak suc teskil eden bir entry. insan icinden boyle dusunebilir tabii ki veya toplumu etkilemeyecek sekilde cevresinde bunlari paylasabilir. sonucta irkclik bir hastaliktir ve tedavisi kanserden daha zor. ama bu hastaligin toplumu etkileytecek mecralarda yapilmamasi lazimdir ki baska insanlarin da icindeki bu hastalik ortaya cikmasin.

  umarin hakkinda yasal islem baslar.

  ayrica, comar kelimesini sik kullanan biri olarak, comar buraya yakismamis. ayrica comarsa benim comarim. sanane? ben bogusiyim sen kendi comarinla bogussana?
 • ahahaha.. sözlük ırkçı yazılarda sınıf atladı artık sadece türk ve kürt ırkçılarımız yok ermeni de aramıza katıldı. evet aferin. birbirinize küfür edin durun. nefret yazıları döşeyin. ilgiyle takip edeceğim.