• türkiye'den sürekli toprak isteyen ermenistan'ın tıbbi yardım istemesi olayı. umarım ilişkiler normale döner ve ermeniler türkiye'ye karşı olan düşman tutumlarından vazgeçerler.

kaynak

edit: kaynak 2

edit: gelen mesajlar üzerine; türk tarihi boyunca yardım bekleyene el uzatan, çanakkale savaşı'nda olduğu gibi yaralı anzak askerini kucaklayarak tedavisinin yapılması için sipere taşıyan türk askerinin anlayışı ile hareket eden türk devleti, bu yardım isteğini de geri çevirmeyecektir. dolayısıyla burada temenni ettiğim husus, ermenilerin bundan ders çıkarmaları.
  • daha dün yardım istemeyeceğiz diye açıklama yapmışlardı.

amerika, almanya ya da fransa’dan yardım isteyebilirler. lobileri güçlüdür.

edit: imla
  • zerre yardım yapılmaması gerekir. bu adamlar tüm imkanlarını ülkemizi ve mustafa kemal atatürk'ü karalamak adına harcayan kindar ve barbar bir toplum. işgalci ermeniler önce azerbaycan topraklarından çekilsinler. 24 nisanda görürsünüz niyetlerini.
  • bir uçak dolusu nah gönderilmelidir.

gidin o ağladığınız ülkeler kurtarsın sizi. su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.
  • ne halleri varsa görsünler daha geçen başkan atiyorlardi bize puhahahaha
  • insan yardım istemeye utanır lan bunca olaydan sonra, daha birkaç hafta önce batı ermenistan diye türkiye topraklarında hayali bir devlet kurup başkan bile atamışlardı. şimdi bölmeye çalıştıkları ülkeden yardım istiyorlar.
  • bu dönemde insanın dili dini ırkı olmamalı. herkes dünya vatandaşı, uzatılacak bir el bir insanı kurtarır dili dini ırkı değil.

(bkz: insan olmak)
  • verin kim soykırımcı görürler o vakit .
  • türkiye cumhuriyeti devleti'nin size vereceği tek şey namludan yeni çıkmış, sıcacık mermileri olması lazım ama bilemiyorum. bir yanım türk düşmanı bu asalaci piclerin titreyerek gebermesini, diğer yanım türklüğün merhametini bizi düşman ilan eden bu piclere rağmen göstermemiz gerektiğini... takdir yüce türk milletinindir.
  • talat paşa'yı aşağılayan devletin, (bkz: talat paşa'yı aşağılayan ermeni anıtı) talat paşa'nın temelini attığı devletten yardım talep etmesidir.
hesabın var mı? giriş yap