• judeo-hristiyan prensiplerle sekillenmis bir ahlak sistemine gore ahlaksizdir tabii. sadece escinsel mi? kadinligindan bahseden de ahlaksizdir, irrrrrispidir.

ama erkekler sik uzunlugundan emmeye gommeye herseyi toplumda acikca konusabilmelidir. agizdan girip burundan cikabilmelidir. yarasin ogluma.
  • eşcinsel olduğunu sözlükte dile getiren birini ahlaksızlıkla itham etmekten daha ahlaksızca değildir.
  • bu sözü savunan muhafazakar, iki gün sonra kadınlar evden çıkmasın kadınlar şeytan demeye başlar. en son kadın kalmayınca ortalıkta ( zenginler 4 kadın alınca fakirler ellerine kalacak) hadi birbirimizi sikelim der. afganistanda ve iranda böyle oldu.

(bkz: the kite runner)
  • bir yandan püriten ahlak'ın dayanılmaz sığlığı içinde debelenip bir diğer yandan yolda sokakta gördüğü her gördüğü her kadın silüetini osbir malzemesi yapan, dinin kendisine am denen organı helal kıldığını her fırsatta içine girmesi gerektiğini zanneden ama bacı statüsündeki dişileri sebebi sms gibi boktan konular yüzünden öldüren zavallıların kendinden farklı herkesi ahlaksız zannetmesi daha doğrusu hayatın merkezinin kendisi ve kendisi gibilerden oluşması sanrısıdır.
  • bunu diyen kişi bi s*ktir git denilesi kişidir. ulan sana ne milletin özel hayatından. git sen önce o tek hücrenle yaşamsal fonksiyonlarını kullanabil düşünmeyi başka canlılara bırak terliksi hayvan.
  • dikkat etmek lazım, ahlakın ne olduğu hakkında bir fikri olmayan (böyle olunca ahlak yoksunluğu oluşuyor) kişilerin, benim "eşcinsel olduğumu söylediğimde" ahlaksız olduğuma karar verecek hakkı kendilerinde nerden, niçin ve nasıl buluyorlar?
    şu retoriği kullanmayı düşündüm bir an "eğer eşcinsel olduğunu söylemek ahlaksızlıksa, o zaman ben ahlaksızım" ama "eşcinsel olduğumu söylerim lakin ahlaksız değilim." ahlakın ve ahlaksızlığın ne olduğunu bildiğimi düşünüyorum. saygısız, tahammülsüz olmak ve bunu dile getirmek; nefret kusmak, düşünmeden yazıp, yazdığını okumadan ve anlamadan o yazıyı paylaşmak ahlaksızlıktır. çünkü eşcinsel doğulur olunmaz! bunu öğrenmekte güçlük çekecek kadar ne yaşadınız bilmiyorum ama bu yüzden sizin adınıza üzülmüyorum. çünkü engelli doğmuş biri için "engelli olduğunu sözlükte dile getiren ahlaksız" demeyecek kadar azıcık merhamete sahipsiniz, "kara tenli olduğunu sözlükte dile getiren ahlaksız" da demeyecek kadar bazı durumların doğuştan olduğunu idrak edecek akıla sahipsiniz. peki ama eşcinsellik konusunda neden bu kadar ikiyüzlüsünüz?
  • ahlak değerleri hakkında bir fikri olmayan kişilerin dile getirdiği beyenat. eğer eşcinselliği ahlaksız olarak gören varsa, ahlak değerlerini bir kitapta belirtilenden daha öteye geçirmesi lazım. bu kişisel hakarettir, bir şahsı yaptığı seçimden ötürü yargılamak, kendi değer yargılarınızla tartmak ve ahlaksız olduğuna kanaat getirmek, şahsa hakaret ve insan hakları suçudur. eşcinselleri sevmeyebilirsiniz, mesela onlar da sizi sevmeyebilir, ama eşcinseller çıkıp ''heteroseksüel erkekler ahlaksızdır'' demiyor değil mi? öyleyse kendi dünyanızda ne isterseniz düşünmeye devam edin, dışa vurmak zorunda değilsiniz.
  • heteroseksuel, evli, ve bir cocuk sahibi birisi olarak utanc duydugum bir onermedir. siz nasil insanlarsiniz, nasil bir beyniniz var da; escinsellik ile ahlaksizligi ayni kefeye koyuyorsunuz. cok net soyluyorum; bunu yapan(lar) ahlaksizin onde gidenidir.
  • 3-5 tanesini ek$ibition'da sallandıracaksın bak bakalım bir daha yapıyorlar mı?
    (bkz: sözlüğün şeriatla yönetilmesi)
hesabın var mı? giriş yap