şükela:  tümü | bugün
  • pandemi’den kaynaklanan boşluğu fırsat bilerek ibb komple bir yenileme işine girişmiş.

bir goygoyun daha sonuna geldik arkadaşlar. *

otogar ilk yapıldığında bile bu kadar parlak değildir herhalde.

ellerine sağlık herkesin.
  • omo okrom boşkon lololo diyen trollerin uğramayacağı başlık. bunları bırakacaksın o eski esenler otogarının tuvaletine, mutlu mutlu yaşasınlar.
  • güzel bir çalışma olmuş. ak partinin yaptığı çalışmalar her fırsatta eleştirmek yerine 20 yıldır bu ülkeye bunun kat ve kat fazlasını yapan sayın cumhurbaşkanımıza teşekkür etmeden geçmemeliyiz.
  • yıllardır eleştirdiğim şeydi vakitlice iş yapılmaması, ülkenin problemi zannediyordum meğer istenilince oluyormuş bunu gördük. yapılan çalışmadan daha değerli benim açımdan ve bu sebeple çok ama çok teşekkürler.
  • bazi at hirsizlarini uzecek gelisme...

yeni bi' cagin baslangici diye kitaplara dusebilir...
  • çok teşekkürler recep tayyip erdoğan... allah sizden razı olsun!!1131k3şkşslkdfşs allah belanızı versin aktroller.
  • age of empires'ta çağ atlanıyordu ya,onun gibi olmuş. orayı mesken edinmiş leş tiplerden de kutulurlarsa çok daha iyi bir yer haline gelir.
  • "ahahaha duyan da otogara uçak pisti yapılmış zanneder" dedirten enryler içeren başlık.

zemindeki asfalt katmanını söktürmek, 3 tane ızgara döşemek, 2 kova boya atmak... yahu bunlar için istanbul büyükşehir belediyesi'ne gerek yok ki. bizim mahalledeki 3 tane ustayla şu 45 günde bu işler 2 defa yapılırdı zaten.

edit: küfürler başlamış: ***
    edit 2: örnek bir chp seçmeninin edebi gücü: ***
    edit 3: aklı, tecavüz fantezileri kurmaktan başka birşey bilmeyenlerden bir tanesi: ***
    edit 4:şu entry sebebiyle şahsıma edilen küfürleri sözlük'ü daha fazla kirletmemek için buradan siliyorum. lakin hepsi bende saklı kalacak, gerekli olduğunda da kullanılacak. şimdi ekrem'inizi öpmeye devam edebilirsiniz.
  • iki kova boya atmışlar, alt tarafı mazgal sökmüşlermişmiş.

o otogar mafyanın elindeyken içerde otopark haracı kavgası bitmiyordu. otobüs manevra için alt katlara indiğinde midemiz bulanıyordu. tuvaletleri saymıyorum...

e yapılsaymış madem bu kadar kolaysa?

25 sene neden yapılmadı? anca tıraş.
  • esenler otogarı yıkılacak diye söyleniyordu. bu çalışma nereden çıktı?