şükela:  tümü | bugün
  • pandemi’den kaynaklanan boşluğu fırsat bilerek ibb komple bir yenileme işine girişmiş.

bir goygoyun daha sonuna geldik arkadaşlar. *

otogar ilk yapıldığında bile bu kadar parlak değildir herhalde.

ellerine sağlık herkesin.
  • güzel bir çalışma olmuş. ak partinin yaptığı çalışmalar her fırsatta eleştirmek yerine 20 yıldır bu ülkeye bunun kat ve kat fazlasını yapan sayın cumhurbaşkanımıza teşekkür etmeden geçmemeliyiz.
  • yıllardır eleştirdiğim şeydi vakitlice iş yapılmaması, ülkenin problemi zannediyordum meğer istenilince oluyormuş bunu gördük. yapılan çalışmadan daha değerli benim açımdan ve bu sebeple çok ama çok teşekkürler.
  • bazi at hirsizlarini uzecek gelisme...

yeni bi' cagin baslangici diye kitaplara dusebilir...
  • çok teşekkürler recep tayyip erdoğan... allah sizden razı olsun!!1131k3şkşslkdfşs allah belanızı versin aktroller.
  • age of empires'ta çağ atlanıyordu ya,onun gibi olmuş. orayı mesken edinmiş leş tiplerden de kutulurlarsa çok daha iyi bir yer haline gelir.
  • iki kova boya atmışlar, alt tarafı mazgal sökmüşlermişmiş.

o otogar mafyanın elindeyken içerde otopark haracı kavgası bitmiyordu. otobüs manevra için alt katlara indiğinde midemiz bulanıyordu. tuvaletleri saymıyorum...

e yapılsaymış madem bu kadar kolaysa?

25 sene neden yapılmadı? anca tıraş.
  • esenler otogarı yıkılacak diye söyleniyordu. bu çalışma nereden çıktı?
  • adam tatil yaparak bile şehir nasıl yönetilirin modelini uygulayarak başkanlık seçiminde tayyip'in full time çalışarak yaptığını ben part time yaptım diyerek masaya vuracak muhtemelen.

ulan aktroller üzülüyorum amk. bir de yavşak bir gazeteci vardı bu adama şehir teslim edilir mi diye soran. ona hem üzülüyorum hem de acıyorum.

çok fena hizmet döndüğü düşünülen yerler

tanım: güzel hizmettir