• pandemi’den kaynaklanan boşluğu fırsat bilerek ibb komple bir yenileme işine girişmiş.

bir goygoyun daha sonuna geldik arkadaşlar. *

otogar ilk yapıldığında bile bu kadar parlak değildir herhalde.

ellerine sağlık herkesin.
  • güzel bir çalışma olmuş. ak partinin yaptığı çalışmalar her fırsatta eleştirmek yerine 20 yıldır bu ülkeye bunun kat ve kat fazlasını yapan sayın cumhurbaşkanımıza teşekkür etmeden geçmemeliyiz.
  • bazi at hirsizlarini uzecek gelisme...

yeni bi' cagin baslangici diye kitaplara dusebilir...
  • ankara'dan istanbul'a ilk geldiğimde esenler otogarı'nı istanbul'a hiç yakıştıramamıştım.
  • yıl 2017'ydi. istanbul dünya kenti olmasına rağmen, aşti çok daha modern gelmişti.
  • age of empires'ta çağ atlanıyordu ya,onun gibi olmuş. orayı mesken edinmiş leş tiplerden de kutulurlarsa çok daha iyi bir yer haline gelir.
  • iki kova boya atmışlar, alt tarafı mazgal sökmüşlermişmiş.

o otogar mafyanın elindeyken içerde otopark haracı kavgası bitmiyordu. otobüs manevra için alt katlara indiğinde midemiz bulanıyordu. tuvaletleri saymıyorum...

e yapılsaymış madem bu kadar kolaysa?

25 sene neden yapılmadı? anca tıraş.
  • esenler otogarı yıkılacak diye söyleniyordu. bu çalışma nereden çıktı?
  • her memlekete geliş gidişimde o izbelik ve bakımsız alanlardan dolayı başıma bişi gelecek korkusuyla ecel terleri döker dualarla evime dönerdim. kesinlikle milyonları uğurlayan bir otogarın değişmesi gerekiyordu. yaptıranların ve yapanların binlerce kez ellerine sağlık, varolsunlar.
  • akepe nin 25 senedir rant peşinde koşmaktan yapamadığını yapmışlar helal olsun
hesabın var mı? giriş yap