• atatürk zamanında nasıl bir korku verdiyse orospu cocuklarına aradan 80 yıl geçmesine ragmen ancak heykelini yakabiliyorlar. şerefsizce yapılan bir eylemdir.
  • heykel yakmanın halkların kardeşliğine katkı sağlayacağı yönünde farklı, değişik ve anlamsız bir bakış açısına sahip insanlar olduğunu görmemi sağlayan manasız ve gerzekçe bulduğum eylem.

ülkenin sürüklenmeye çalıştığı kaos ortamı belli, savaşı çıkartan, olayları bu noktaya getiren belli.

ülkeyi kaos ortamından kurtararak bağımsız bir cumhuriyet kurup, devrimleriyle çağın gerisinde kalmış bir toplumun çağa uyum göstermesini sağlayan, her şeyden önemlisi, etnik köken ayrımı gözetmeksizin, türkiye cumhuriyeti topraklarında yaşayan herkesin eşit olduğu gerçeğini her fırsatta öne süren bir insanın heykelini yakmanın halkların kardeşliğine nasıl hizmet ettiğini anlamak oldukça güç bir şey.
  • ışid'e kesinlikle çok büyük zarar vermiştir.
  • artik siradanlasan eylemdir. tamam, sakinlik en iyisi ancak turkiye cumhuriyeti'nin kurucusuna bu kadar fazla saygisizliga da goz yumulmamasi gerektigini dusunuyorum. her taraftan ayni haber geliyor. farkli bir ulkede de degil, kendi ulkemizde. su an ayi ininde uyuyor, insallah uyanmasina gerek kalmaz.
  • (bkz: 7 ekim 2014 kemalist rahatlığı) hani siz rahattınız ya onu hatırlatayım dedim.
  • sıfırdan ülke kurmayı başarmış adamın ülkesinde yaşayıp heykelini yakarak hem fikirlerine hem yaptıklarına ,saygısızlığı geçtim, inanmayarak, olur da * kendi ülkenizi kurarsanız bi gün ne kadar başarılı olacağınızı gösterdiğiniz hadise. hll spr dvm
  • hem akp'lileri, hem pkk'lıları, hem de yeni chp tayfasını sevindiren orospu çocukluğu.
  • gezi sürecinde sözüm ona türk bayrağı yakma, camide içki içme , iskelede türbanlı kadın dövme videoları vardı.

gözümle görsem bile bu iktidarın dezenformasyonları der geçerim.
hesabın var mı? giriş yap