1. liberal olmakla birlikte fikir dünyası tamamen monisttir. öteki düşüncelere (mesela avrupa birliğini istememek gibi) karşı anlayışsız ve de müstehzidir. hemen dalga geçer, bakışları değişir. "hem demokrasi isteyip hem de ab karşıtı olabilir bir insan" dediğinizde ise muhtemelen vücut kimyası değişecektir. bir nevi liberal doğu perinçek ya da akademik, çok okumuş, biraz kristalleşmiş bir mehmet barlas. bir ara hurşit güneş kontenjanından chp'ye girecek rivayetlerine konu olmuş iktisatçı.
  2. ayni universitede, isletme fakultesi dekanligi gorevini yuruturken, anlasilmasi, en azindan benim mantik sinirlarimin disinda olan bazi sebeplerden oturu, iletisim fakultesi dekanligi gorevine getirilmis kimse.

    ha tatlidir, iyidir, kotudur hic bilmem, sadece suretini bir kac kere gorme serefine nail oldum o kadar. ama kafam basmiyor hangi nedenlerle dekanlik gorevine getirildigini o ayri.
  3. istanbulda büyük türk bayrakları görmekten hiç hoşlanmayan bunun aşağılık kompleksi olduğunu söyleyen çetin altan'ı ellerinden öpen köşe yazarı. bununla birlikte avrupa birliği için kocaman saatler dikip alkış tutanların önde gideni..