• nida nur yıldız... severek evlendiği eski eşi ‘sapık’ çıktı. burak etiler, evliyken yıldız’dan habersiz mahrem videolarını çekti, boşanma aşamasında da sosyal medya gruplarında paylaştı. soluğu savcılıkta alan yıldız “ben değil o utansın” dedi.

nida nur yıldız; “en mahrem görüntülerimiz. burak’ın 40-50 erkeğin olduğu ‘goygoycular’ isimli bir whatsapp grubu var. boşanma aşamasında oraya atmış videoları. “

köşe yazısı

yahu değil eski eşin, hiç kimsenin videosunu arkadaşlarınla paylaşamazsın. bırak videoyu paylaşmayı, yaşadığınız mahrem şeyleri dahi anlatamazsın. işte biz namus mefhumu olmayan insanlara ‘namussuz’ diyoruz. sen de bu zümreye mensup bir yaratıksın.
  • yaşananlar çok acı, adam da pisliğin teki. ancak şu adamda ne buldun ablacım gözünü seveyim göz var izan var. karakter desen adamda o da yok.

edit: bolca mesaj geldi para diye. şimdi burada para için benliğinden ödün veren kadınlar mı haksız yoksa kendi özelini ortamlarda yayacak kadar karaktersiz olan erkekler mi? al sana paradoks.

edit 2: güler misin ağlar mısın? görsel

edit 3: arkadaşlar lütfen önce dikkatlice okuyalım, sonra yazarlara saldıralım. ben erkeği savunmuyorum hatta durum gerçekten böyleyse en ağır cezayı alması gerektiğini düşünüyorum. kadın için düşüncem ise tüm kadınlar için geçerli hatta ve hatta cinsiyet fark etmeksizin paranın peşinden koşup bütün benliğini yok sayan insanlar için geçerli.
  • (bkz: sözde müslümanlık)

edit: bir kaç kişi müslümanlığa laf ediyormuşum gibi yazmış. tam tersi. sözde ne demek, konuşurken öyleymiş gibi davranıp gerçek hayatında uygulamayan. zaten biraz insan olsa yine yapmaz bunu.
  • şerefsizlikten beter bir şey bu izahı yok.
  • çok kötü ve acı bir sınav. geçmiş olsun.

iyi insanlarla karşılaşalım inşallah.

not: ha bu arada o elindeki tesbihi götüne sokayım.
  • adamin bir kolunda altın renkli kol saati, diger elinde altın yada altın renkli bileklik, elinde tespih. kadınların maço diye tabir ettikleri piç tipli adamlar. kimse ben bilmiyordum demesin sonradan. kendi düşen ağlamaz
  • böyle şerefsiz çok var.

kadınlara tavsiyem eşiniz, sevgiliniz dahi olsa kesinlikle video, fotoğraf çekmesine izin vermeyin veya çekip siz atmayın. hele hele yüzünüz, sesiniz belli olacak şekilde nude atmayın, internete düşen kesinlikle silinmez. böyle başı ağrıyan çok kişi var, o yüzden bu işlere girmeyin. bugün eşiniz olabilir, ileride boşanıp elin adamı haline dönüşebilir.

bunu yayınlayan, atanlar zaten su katılmamış şey çoçuğu dememe gerek yok.
  • maço ve sert erkek isteyen hanzo kadınların hanzo sevgililerinin paylaştıkları "ifşa" videolarının paylaşılması durumudur. şaşırtmadı.

düzgün adamla evlenin başınıza gelmesin böyle şeyler. eski nişanlımın bana sakso çekerken fotoğrafı var (ilginçtir fotoğrafta ikimiz de file bodysuit giyiyoruz, seksi bir foto) ama gidip paylaşmıyorum bu fotoğrafı sağda solda.
  • gavat diye adlandırdığımız insan modelinin yaptığı eylemdir. o kadına hiçbir zaman eş gözüyle bakmamıştır muhtemelen.
    yerin dibine girmesi gereken kişiler başlıca:
    bunu yapan adam, o adamın haysiyetsiz arkadaşları ve bu haberi öğrendikten sonra acaba nasıl videolardı diye düşünen insanlardır.
  • yine, yeniden.
    (bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)
    sonuçlarına şaşırmak ahmaklık olurdu.
362 entry daha
hesabın var mı? giriş yap