• malum arkadaslik sitesine ucuz kizlar gibi cekilmis fotograflarini ekledigi andir.nefret de degil uzuldum be sozluk.
  • ayrıldıktan bir kaç hafta sonra yeni bir sevgilisinin olduğunu öğrenmenin yetmediği durumlarda birde üstüne o sevgilinin yeni değil sizin ilişkinizin son bir kaç haftasında çoktan başladığını öğrenme anında , saniye geçmeden başlayan durumdur.
  • "eski" sevgili oldugu an.

yeni bi sevgili falan bulmasina gerek yok yani. hatta manastira falan kapansa da farkmaz. adamdan nefret ederler kamil, nefret! yani ben ederim. kamil de eder. adamim kamil.
  • bazen, uzun zaman geçip de onun artık aşık olduğun kişi olmadığını farkettiğin an.
  • ayrıldıktan 2 gün sonra veya 2 gün içinde eski sevgiliyi başka bir herifle yiyişirken görmek.harbiden nefret ettirir.
  • ayrilirken arkadas kalalim diyip, ayrildiktan on gun sonraki dogum gunu yemeginize cagirdiginizda, orasi cok pahali gelemeyecegim dedigi andir.
  • fatal attraction'in sonlarina dogru michael douglas buna benzer bir ruh haline girmisti. daha ilerleyen dakikalarda ise nefretin terore donustugunu hep beraber gozlemledik.
  • ortada en ufak bir tatsızlık yokken ayrılmak istediğini çocuklar gibi, bir sms ile dile getiren, insan gibi konuşmak için ettiğiniz yemek teklifini reddeden, yine de inatla nefret etmediğiniz eski sevgilinin sizi facebook ve bilumum benzeri platformdaki arkadaş listesinden silmiş olduğunu ve farkettiğiniz andır. sayesinde ilk kez bir eski sevgilimden nefret etmişimdir.
    bir de kendinden ne kadar iğrendiğini ve utandığını yazmış mesajında. doğru, iğrenmelisin.
  • ayrildiginizin ertesi günü arkadaslariyla kahkaha krizleri partisinde görüldügü andir.
    sansürlü ic cektirir adama.
  • insanların hakkınızda "dostum bu hatun nereli" diye konuştuğu andır.
hesabın var mı? giriş yap