• 1-2 haftadır benim için. öyle çok duygusal değilimdir. o yüzden içim rahattır.
  • insan yaradılışı dolayısıyla insanlar herşeyi unutmaya değilde alışmaya meyillidir. unutmak diye bir şey yoktur aslında, çünkü beynindeki nöron artık oluşmuş ve sisteme dahil olmuştur ama o nörona giden bağlantıyı koparabiliriz bu da tekrardan kaçınarak mümkün kılınabilir. alışmak o nöronla bağlantının kopması yeni bir bağlantının kurulmasında mümkün olur. eh şarkılarında dediği gibi alışmak sevmekten dahaaa zor geliyor. boşuna denmiyor bunlar herşey bir örüntü
  • 7 senelik ilişkiden sonra 8 sene geçiyorda unutulmuyor ilk aşkınsa unutmadan yaşamayı öğrenebiliyorsunuz kendisi de sözlük yazarı geçen oturup konuştuk paylaşmak istemese de biliyoruz kendisi burada...
  • yediginiz kazigin buyukluguyle ters orantilidir. o yuzden kazik yiyecekseniz bile buyugunu yeyin ki komple silmesi kisa sursun.
  • sevgisinin dozuna bağlı bazıları hiç unutulmaz.
  • ortalama her yıl başına bir ay kadar sürer.
    ama hayatın boktansa, ayrıldıktan sonra işler çok canlı değilse bu süre uzar gider.
  • dürümcüye kadar sürülen yol ve dürüm yeme süresi.

bir adana dürümün bana unutturamayacağı tek hatun vardı onla da evlendim. boşanırsam 2 dürüm anca iş görür.
  • kapıdan çıktığı an unutulur. sonra her bira içişte tekrar hatırlanır.
  • gerçekten sevgiliydiyse unutulmaz, unutulduysa hiç sevgili olmamıştır...
  • bu entrye cevap verenler unutmamış demektir.
hesabın var mı? giriş yap