şükela:  tümü | bugün
  • burnu yaptırır dudaklar havaya kalkar, dudağı yaptırır ağzının şekli kayar, surtına botoks yaptırır mal mal etrafa bakar. yahu bırakın vücudunuz yaşlansın, bırakın doğal doğal zamanla çürüyün. böyle şebek gibi ortada maskara etmeyin kendinizi.

#yaşasındoğalkadıngüzelliği

biraz doğal köy yoğurdu virali gibi oldu. olsun.

başlık kadın iticiliği üzerine açıldı ancak aynı şey estetik yaptıran erkekler içinde geçerli.
  • vallahi fahriye evcen'e filiz akın'a falan bakınca olmayan iticilik.

başarısız plastik ve rekonstrüktif cerrah iticiliği şeklinde olsa daha doğru olur gibi.
  • adnan oktar'ın kediciklerine çok ayıp eden başlıktır
  • katılmadığım önermedir.

insanların, özellikle kadınların dış görüntüsünde hassas olmaları son derece doğaldır. bu yapı meselesi. dışarı çıkarken saçı sağa tam yatmadı diye on dakika ayna başında zaman geçiren erkeklerin bu mantık ile kadınlara saldırmasını anlamıyorum.

zira insan mükemmel bir varlık değildir. kendi eliyle, tıbbın yettiği koşullarda ufak dokunuşlar yapmasında bir sakınca yoktur. hele bazen alay konusu olan durumlara müdahale ediliyor ki, bu ikinci bir hayatı kadına sunmak kadar değerli oluyor.

kimse keyfi olarak bıçak altına yatmak istemez. insanların önceliklerini sorgulamak yerine, kişinin kendisini karşı tarafın yerine koyması gerekir.

ayrıca yakıştıranlar da oluyor. onlar için, at binenin kılıç kuşananındır diyoruz.
  • bir deniz akkaya gerçeği var.
    çok da şaapmamak lazım.
    bazen öncesi ve sonrası arasında deli bir fark oluyor olumlu anlamda.
  • mecazi anlamdaki burun kalkıklığının cerrahi olarak tasdik edilmesidir.
  • yakın bir arkadaşım var. boş zamanlarında bana yürür. uçan kuşu bile bafilemekte beis görmeyen bendeniz ise araya her daim mesafe koyar, arkadaşlıktan öteye bir alaka kuramayacağımızın altını çizerim. estetiğe karşı falan da değilim... hatta bana sorarsanız burnunu güzel yapmışlar fakat dudaklara bakamıyorum bile. güzellik algısı nereden nereye gitti bilmiyorum ama ben ördek dudak sevmiyorum, sevmemekle beraber tiksiniyorum.

ne diyorduk? konudan koptum mu? yok be... tespit yapacam diye anlattım. efendim, benim bg kızdan uzak durmamın sebebi beğenmediğim estetiği değil aslında. estetik yaptırmış diğer çoğu kadın gibi kendini lego seti sanması ve ilerisi için planladığı operasyonların olması. varsa bile baba anlatma arkadaşım... benim gözümde iyi bir insan olmasan zaten senlen görüşmem. bırakalım da modifikasyon programın sana özel kalsın.

evet. ne gergin yüz ne de kesik izli memelerdir bu kadınları itici yapan... mesele aynen anlattığım gibidir. genellemeden çok, kanuna yakınsar bile diyebilirim.