• eti form mısır/pirinç patlağının upgrade edilmiş ölümcül hali. diyet ürün değil tabii daha yağlı daha tuzlu ama bağımlılık yaptı resmen. hele bundan sonra diğerini yerseniz saman yiyor gibi bir etki oluşuyor bünyede. bunu yapmayacaktınız abicim, rejim mejim bırakmadınız insanda, ayıp ya.
  • ilk kez dün yediğim ve çok beğendiğim abur cubur katagorisindeki yiyecek
  • eğer online siparişi mümkünse bi kaç ton sipariş vereceğim yiyecenk. buradan eti yetkililerine sesleniyorum; götler :(
  • en cok tukettigim. ama biraz pahali sanirim ya. markette falan 8lisini 1 liraya buluyorum bazem ama grl gor ki cogu mahalle bakkalinda 4lusu 1 lira. 32 gram kompakt misir icin cok degil mi ya? damn you kucuk esnaf.
  • gecenin bi vakti markete çıkaran. her yerde de bulunmuyo malesef. bulunduğundaysa kolayla, çayla, birayla, her şeyle gidiyo. yıllardır eti form'un benzer ürününü severek yerken ulan insan şuna biraz duz atar diyodum, duz yetmemiş, bi de yağlamışlar. allah irazi olsun.
  • içinde 1 kilogram kadar tuz olan zehirleme aygıtı.

dudaklarım yanıyor mınako!
  • ankara'da çağdaş marketlerinden bol bol bulunan süpersonik atıştırmalık. gerçi boşuna yüzüncüyıl tarafındaki mağazalarına bakmayın, hepsini almış bulunmaktayım.
  • her yerde bulunmamasıyla delin eden, gecenin 2'sinde kapı kapı 7/24'leri gezmeme sebebiyet veren abur cubur. bağımlılık yaptığını bu bünye kanıtlamıştır. ayrıca yanında kola ile çay sigara gibi mükemmel bir ikili oluşturmaktadır. başlamayın, bırakamazsınız.
  • bunu diyet kategorisi için üretiyorlarsa amacından saptığını bildirmek isterim. günde 67 tane yiyorum lan, sürümden kilo aldırır şerefsizim.

ofiste yaklaşık bir ay önce başlayan salgın ile tüm personel çıldırmış gibi eti gong yiyoruz amk. katır kutur her taraftan sesler, mor paketler. ayrıca birayla süper uyumlu, denedim çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap