• yerken utandığım eti şeysi. 30 yaşında eşşek kadar adamım lan ben. çocuğum var benim. market alışverişi sonrası kuytu köşede, elimde poşetlerle yiyip gidiyorum eve. çok pis boğazım lan.

edit: geçen gün yaptığım şeyi meşru hale getireyim dedim. hanımla market alışverişindeyken, bilmiyormuş gibi "bu neymis yaa yeni mi çıkmış" diye sordum. "o çocuklar için, hani süt içmiyorlar ya" dedi la.
  • bol glikoz şurubu içeren burger.

bunu alıp; "çocuklara ballı sütlü bir şeyler yediriyorum ne mübarek bir ebeveynim" diye dolanmayın ortalıkta.
  • süt dilimiyle kıyaslanırken unutulmaması gereken bir şey var. süt dilimi glikoz şurubu içermez, süt burgerdeyse glikoz şurubu mevcut.

çocuklarınıza vermeden önce iki kez düşünün, kendiniz yemeden önce de.
  • bayıldığım yiyecek. gayet başarılı. hatta benim için bundan sonra kinder süt dilimi'nden bile önce gelecek.

şimdi ben çok beğendim diye piyasadan çekerler ürünü.

(bkz: çekme)
  • reklamında resmen paylaşımcılığı hiçe sayan bencillik aşılayan süt burger.

çocuğun elinde süt burger var. annesi "mert gelicek" diyor. çocuk gidiyor süt burgeri buzdolabına saklıyor. halbuki süt burgerini sakladığı mert, elinde iki tane süt burger ile geliyor ve birini kendisine veriyor. yiyorlar ve yedikten sonra mert "sizin dolapta da var mı?" diyor. bunu duyunca çocuk buzdolabını korumaya gidiyor.

mert süt burgerini saklamamış, paylaşımcılık yapmış sana vermiş. sen neden paylaşmıyorsun?
  • reklamında mert'in getirdiği süt burgeri afiyetle yiyip kendi evindeki süt burgeri mert'e yedirmemek için şaklabanlık yapan bir adet paylaşmaktan yoksun çocuk bulunduran abur cubur. deli oluyorum bu reklamı gördükçe.
  • süt diliminin pril kıvamındaki bayık limon esansına on numara alternatif getirmiştir. başkasını yemem artık...
  • bir seferde 5 tane yenebilecek nefis bir atıştırmalık. bulut gibi!
  • şerefsizler gramajını baya düşürmüşler, ufacık bir şey olmuş. yine de ülkenin en güzel milli değerlerinden biri.

bazen beş on tane alır çantama atarım. insanlara hediye ederim. bence harika bir hediye. bunu yerken insan mutlu hissediyor. birini mutlu etmek istiyorsam, al derim sana bir hediye. otuz saniyelik keyif. yedin mi? harikaydı, teşekkür ederim. tamam, siktir git şimdi.
  • biraz yağ oranı azaltılsa abartısız 10 numara bi kek*...

şu an eskişehir'de bile birçok noktada yok, denemek isteyenler çağdaş marketlerde bulabilir...

yakında buralar hep entari dolacak, demedi demeyin...

ekleme: simge'de de var... kek kısmı waffle'a accip benziyo... pancake...
hesabın var mı? giriş yap