• süleyman demirelin' de dediği gibi "eksilemekle parmaklar aşınmaz" *
    takdir ettiğim hareket, yaratıcı zekanın hayranıyız.
  • öyle göze böyle parmak :)
  • google play'in yasaklanması ile sonuçlanacak olan olay.
  • altındaki not gülümsetmiştir
    '' uygulamaya bunu yapanlar sandığa neler yapmazlar...''
  • inci sözlük trollemelerini hatırlattı aferin gençler
  • turizm bakanının özel turizm acentası, milli eğitim bakanının özel okulu var ülkede. gençler tepkiyi doğru dile getiriyor. sosyal medya sayesinde bazı mahkemeler doğru sonuç vermeye başladı artık. yeni nesil sosyal medyayı çok güzel kullanıyor valla. tebrik etmek lazım.

edit: sağlık bakanının özel hastanesi hatırlatması geldi.

edit2: gençler için bir uyarı daha var. ucuzabilet appi de etstur markasıymış.

son cevap editi: ayrıca bir kaç tane uyarı aldım. milli eğitim bakanı hisselerini devretti, turizm bakanına ait bir şey yok gibi. bu konuları net bir şekilde bilmiyoruz maalesef. hükümet bu konuda şeffaf değil. bir gov siteden kimin ne mal varlığı var. çocuğunun ne mal varlığı var bakamıyoruz. dolayısıyla köşe yazarlarının, televizyon habercilerinin, haber sitelerinin içeriklerini okuyup kabul ediyoruz/inanıyoruz. kimi a-haber takip edip hayatı güllük gülistanlık yaşar. kimi de gerçeklerle yüzleşir.
  • çöp nesil diyoruz ama berkecanlara helal olsun eyleme geçebiliyorlar.

tebrikler.
  • gençler bütün ümidimiz sizdedir
  • tertemiz olay. bu olaya "algı kasmak" diyenler 18 yıldır kasılan şeye ne diyor merak etmekteyim. yok ya ne edeceğim, her olaya aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın diye yaklaşanların payı da büyük bugünleri görmemizde.
  • tabi güzel olay da aklınızda bulunsun play store ve diğer çoğu sistemde, linç puanlamaları denetlenir ve o aralıktaki puanlamalar temizlenir.
hesabın var mı? giriş yap