• garanti sigortanın yeni resmi ünvanı.
  • garanti sigorta nın eureko tarafından satın alınmasıyla kullanılan yeni ünvanı
  • hollandalı olduğu söyleniyor. isimden çok kaybedecekler. garanti sigorta ismi gitmiş efenim eureko gelmiş, kim sallar eurekoyu söyleyemiyoruz bile. ha bu arada yunan bankası finans kadar olmasa da otcu hollandalılarla da bundan sonra pek iş ilişkim olmayabilir.
  • http://www.eurekosigorta.com.tr/

eleman alımlarında şirket dışı insan kaynakçısı kullanıyor, toplu mülakattan sonra bire bir mülakattan olumlu sonuç alanlar sözel ve sayısal bir sınavdan sonra başarılı olurlarsa başka bir tarih için tekrar mülakata çağırılıp şirket kaynakçısıyla muhatap oluyor, sonuç şirket dışı kaynakçıdan geliyor, bu sürecin ilk aşaması ortalama 3-3,5 saat ikinci aşaması ise 0,5 saat kadar sürüyor, kolay değil nasa ile anlaşıp uzayda poliçe sattıracaklar.
  • dün akşam beklediğim bir havale gelmiş mi diye hesabımı incelemesem, adını belki de sonsuza kadar duymayacağım bir kurumdur bu. ve kesinlikle öylesi daha mutluluk verici olabilirdi ama demek kaderimiz böyle yazılmış ki yollarımız kesişti.

şimdi efenim dediğim gibi, dün akşam hesap hareketlerime bakıyorum internetten ve orada bir fatura ödemesi ilişti gözüme. ismi de bir acaip geldi, noluyo lan dedim, suyun kaldırma kuvvetine karşılık vergi mi alınıyo yoksa artık? ne biçim bi isim lan bu? gibi sorularla boğuşurken, gugıl yetişti imdadıma ve dedi ki: bu garanti sigorta'nın yeni adıdır. lan gugıl oğlum delirme, benim sigortayla falan işim olmaz dedim ve sabah bankayı aramaya karar vererek kapattım bilgisayarı.

bugün hesabımın bulunduğu şubedeki hanfendi ile yaptığımız görüşmede, "siz daha önce kredi kullandığınızda verilen talimatı iptal etmeyi unutmuşuz" cevabını aldım. şimdi hemen şunu söylemek istiyorum, banka çalışanları için çok üzülüyorum ben. çünkü aldıkları talimatlar yüzünden yapılan saçmalıkların tamamını bu insanlar çekiyorlar. çünkü yıl içinde buna benzer bir dolu saçmalık yüzünden deliren biz müşteriler o insanlara şarlıyoruz. öncelikle çalışanlarınızın akıl sağlığı için artık insanlardan habersiz paralarını almasanız diyorum ben nacizane. ne demek yahu kredi aldığınız zaman verilen talimat iptal edilmemiş? ben mi takip edicem bunu? hayır, sadece bende olan bir şey de değil bu. şu kısacık zaman diliminde üç kişinin daha başına geldiğini öğrendim aynı olayın. bu nasıl bir unutmadır böyle?! telefonda konuştuğum bayan, "ya biz size onbeş yıl sonra toplu para ödeyip süpriz yapacaktık tüh" deseydi, inanın daha inandırıcı olurdu.

olayın bir de şöyle bir tarafı var. artık alışverişlerde de para kartlarını kullandığımız için, birçoğumuz hesap bakiyelerimizi günü gününe takip edemiyoruz. misal ben, dün hesabımı incelemesem fark etmeyecektim bile bu olayı. kimbilir kaç insan fark etmeden ödüyor bu parayı. bu mu dürüst bankacılık anlayışı? yoksa biz bankayla yaptığımız sözleşmeleri gözlerimizi bozmamak adına pek okumadığımız için oraya, "varlığım garanti bankası'na armağan olsun" diye bir madde mi koydunuz? ne ayaksınız hacım? hayır, söyleyin niyetinizi tam olarak da önlemimizi alalım. kazandığımız üçkuruşta gözünüz varsa açık açık söyleyin paylaşırız yahu nedir yani. paylaşım kutsaldır hem pls ltf tşk.
  • gecenin iki buçuğunda tanıtımını içeren bir sms göndererek sittin sene müşterisi olmamamı garantilemiş şirket...
  • 444 66 60 no'lu 7/24 hizmet veren danışma hattını sabah 6:30 sularında aradığınızda ısrarla bekleyebilirseniz bir süre sonra telefonun açılıp suratınıza kapatıldığı güzide sigorta kurumu
  • kasko policesinde hasar durumunda ikame arac hizmeti sağlanmaktadır yazan ama bu arabayı size sağlamak için aracınızın eureko sigortanın verdigi (gerçekten) ücretsiz olan çekici ile servise çekilmesi gereken sigorta şirketi. buraya kadar herşey tamam hem çekici hizmeti de gerçekten bedava, sorun yok gibi. ancak arabanızın hasarı sadece sürtmeden dolayı oluşan ve arabanın hareket etmesini engellemeyen bir hasar ise aracınızı haliyle çekici araç çekmiyor ve ikame araç alamıyorsunuz.
    serviste 5 gun boyunca yatan araçla mal gibi ortada kalıyosunuz.
    sebep; aracınızı eureko'nun çekicisi çekmedi. sağlam bir kaza yapınki yerine araba verelim yoksa araba maraba yok demeye getiriyorlar.
  • oyuncuların yüzlerini mavi-beyaza boyayarak braveheart'ı hatırlatmaya çalışan çok çok çok kötü bir reklama sahip olan sigorta şirketi...
  • tv reklamindaki replikler ve cesur yurek* gondermesi ile potansiyel musteri portfoyunu hor goren sigorta sirketi.

reklamin en sonundaki "cesuryureka!" nidasini ise keske hic duymamis olsaydik izleyiciler olarak. muhtemelen bunu sigorta sirketinin okunusunu beynimize kazimaya calisirken dusunmusler. ing bankasinin* tanitim posterlerindeki i-ne-ge gibi yu-re-ko demisler burda da bir nevi, ce-sur-yu-re-ko!
hesabın var mı? giriş yap