• dünyadaki tüm sektörlerin yayınlanmış analiz raporlarını sunan, ülke bazlı pazar paylarını veren ve daha birçok fasiliteyi içinde barındıran okuyanlar ve çalışanlar için çok büyük bir kaynak web sitesi.

www.euromonitor.com

üye olmak gerekiyor tabii, ya da üniversitelerinze sorunuz.
  • 800 dolar karşılığında herhangi bir ülke üzerine herhangi bir sektör raporu satın alabileceğiniz bir site.sanki o 800 doları verirsem bana milyon dolarlık şirket sırları verecekler gibi hissediyorum,ama 800 dolarcığıma da kıyamıyorum; anlayacağınız olan gene küçük esnafa oluyor.
  • (bkz: factiva)
  • cok detayli raporlar yayinlayan site, parasiz saglayan okullarda okuyanlar bu sansi degerlendirmeli muhakkak, sonra kaybedince ozluyor insan.
  • consumer lifestyle in brazil 2010 raporunu dırım dırım aradığım site.ulaşabilen,elinde olan sözlük yazarlarından yüzsüzce istiyorum zorluk çıkarmadan verin lütfen.ya da 1.900 $ ı verip alın bir zahmet elime geçince öderim.

http://www.euromonitor.com/…styles-in-brazil/report
  • rapor kalitesini ve detayını merak ettiğim web sitesi.

ücretsiz erişimi olan üniversitelerde okuyan yazarlar mesaj kutumu yeşillendirebilir mi?
  • yaptığım iş için hayat kurtaracak hatta terfi bile aldıracak* veriler içerdiğini iddia eden web sitesi.

ücretsiz erişimi olan üniversitelerde okuyan yazarlar mesaj kutumu yeşillendirirse yemek ısmarlarım.
  • şirket olarak kendilerinden aldığımız hizmetten (bilgi derinliği, doğruluğu ve sunumu) tatmin olmadığımız firma.
  • ücretsiz erişimi olan üniversitelerin hangi üniversiteler olduğunu merak ettiğim ve acil bir ihtiyaç için bir raporuna ulaşmak istediğim site.
  • 2017 ilk 100 turistik şehirler raporunda tuhaf sıralamalar var. 2014-2015 kıyası yapılmış. günübirlik ziyaret ve cruise seyahatini dışlayıp önemli bi ıskaya neden olmuşlar bence. rodos ve girit hariç yunan adaları komple kayıp mesela, bazı günlük geçilen benelüks ve doğu avrupa seyahat noktaları alt sıralarda.

suudların cuma-cts günah şehri iki adımlık manama maşallah ilk 30'da. nasıl "turist istemiyoz" diye delirme noktasına gelen barselonayla hemen hemen aynı olur? hadi bu sene çıktı bu ayaklanma ama öncesi de vardır herhalde 2015'te, çok uzak tarihler değiller.

sene içinde şehre giriş üst sınırı da belirlemelilerdi sanırım.
hesabın var mı? giriş yap