• (bkz: ev seksisi)
  • spor yaptığı odayı buram buram taşşak kokutan erkektir.
  • değişik anlamlar çıkarılabilecek, bozuk bir cümledir.

evde boxerla kas çalışmış erkek?

boxerla çalışmak? evde boxer kullanarak örneğin boxer'ı halter gibi indirip kaldırarak mı çalışmıştır? yoksa boxerlı mıdır, üzerinde boxer mı vardır tartışılır.

kas çalışmak ne demektir? kas çalışılmaz, belki kas çalıştırılır spor yapılarak.

kısaca önce biraz cümle yapısı çalışması gereken erkektir.
  • şişmandır.

edit: olm başlık açıp kaçmayın lan. ama misal ben de böyleydim, şişmandan ziyade aslında kiloludur demek daha mantıklı. yer yer şişman da olabiliyor. genellikle bu kesim fitness a gitmeye ya üşenir, ya da vakti olmaz. aynı hareketleri evde de yaparım ben yeaaae mantalitesiyle hareket ederler. ne dolmuşum arkadaş, neyse sonuçta ev seksisi olmaya aday adayıdır bu kişi.
  • ter sevmediğimden bana seksi gelmez. ama azdırır. hani o kaslara dokunmak istersin ama terlidir ve 'ıyyyk' dersin. isteyip de kavuşamamak yani. bir nevi ön sevişme hissiyatı da verir bu. çalış annem bakma sen bunlara.
  • spor salonuna gidemediği zamanları boş geçirmeyerek akıllıca davranan erkektir, iki dambıl yeter de artar bile. bu sayede hem uzun aralar vererek ruhen spordan soğumaz hem de bedenen kaslarını soğutmaz,
  • umut kelimesinin vucut bulmus halidir. hafif terli...
  • tatlı su kaslısıdır.
hesabın var mı? giriş yap