• bünyede çinden gelen drogba etkisi yaratacak olay.
  • bir ara yakınından geçtiğim hatun modeli. çalışmadığı için ve çalışmayacağını bildiğim için "çalışırsan evlenirim" demiştim. geçenlerde arayıp "ben işe girdim" demiş hatundur aynı zamanda.
  • taş yerinde ağırdır diyerek baba evinden ayrılmama yolunu seçen kızdır.
  • o kız bana bakmazdır. o kadar adamı beğenmeyen kız gelip beni beğenecekse her hafta sayısal loto oynarım daha iyi.
  • hayatımda gördüğüm en guzel kadın 36 yaşında ve bekar.

ibnelere edit: olm pezevenkmiyim ben? herkes resim yokmu, yok tanıstırsana diyo amk.
  • hiç de imkansız olmayan olay. hanım kızımız ya çok seçicidir ya da başka bir sebepten dolayı evlenmemiştir. oğlanımız da aynı sebepten olabilir.

kız beklentilerini düşürür, piyango da sana vurmuş olur.

hanımların tabi biraz vücudu değişmiş oluyor normal olarak yaşla, ama hala taş gibidir kilo problemi yoksa.

ihtimal zor tabiki ama olmaz diye bir şey yok.

30 üstü değil ama bu özellikte bir hanımsanız, mesajlarınızı bekliyorum. çıkmaz demiyorum şansımı deniyorum yargılamayın asdfgjlşşi
  • başka nerde kalacak lan dediğim hatun.
    olamaz mı olabilir?
  • var öyle bir tanıdığım. ama sorsan evde kaldım diyen bu hatun kimseleri de beğenmiyor. en ufak bir şans bile vermiyor. galiba taş olmanın verdiği gereksiz bir öz güven bu. buna mı kaldım, daha iyisi mutlaka çıkar diye bekletiyor da bekletiyor hatunu.
  • mümkün olabilir de olmayabilir de.
    o hatun da kriterlerine uyan bir adam bekliyordur. o kriterlerine uyan adamın da onu olduğu gibi sevmesini bekliyordur, ne bileyim.
    zaten evde kalmak ne lan, herkes evlenmek zorunda mı amk?
    belki çekmek istemiyordur türk erkeği dırdırı? belki bir kazmanın boyunduruğu altına girmek istemiyordur, belki sadece elini tutup onla aynı yolda yürüyecek bir adamı bekliyordur ve bulamıyordur. olabilir yani (bkz: çok da şaapmamak lazım)

edit: eylem yerine hatuna tanım vermişiz. uyarı üzerine ekleme yapıldı.
  • çevremde 6 tane var ve yolda gören iki kere bakıyor.

yaşları 26-38 arasında. ıki tanesi aşırı derecede iş kolik. bir tanesi zengin baba kızı. diğer üçü keyfe keder duruyor öyle.

kimseyi de siklemiyorlar. (bkz: keyfe keder)
hesabın var mı? giriş yap