• (bkz: yorgana nevresim geçirmek)
    (bkz: perde takmak)

olmuyorsa bekarlık sultanlık.
  • abd vizesi.
    türkiye'de evlendirmiyorlar bizi kuzum.
  • oncelikle soz konusu erkegin evlenmek istemesi olmalidir bu ozelliklerin basinda.
    istemeyen adamin agzindan girip burnundan cikip evlenmesini saglayinca mutlu olmuyorsunuz.
  • aradığınızın ne kadarını buldunuz? neye tamah ettiniz? sonuçta ne oldu? benim anlamadığım kriter olarak arayışa girmek nedir? oldu olacak özgeçmiş vukuatlı nüfus kağıdı 6 adet vesikalık falan da isteyin. ya nedir bu kleopatra tavırlar? sen o kadar özellik yazmışsın kaç tanesi sende var da parnerinden de bunları bekliyorsun. her şeyi senin istediğin gibi olsa bir düşün bakalım kaç günde bıkardın ondan. geçin bu ayakları artık zokaya düşmeyin prim maymunu olmayın

not: önceki entrylerimi okuyanlar kadın düşmanı, cinsiyetçi veya troll sanabilir. hiçbiri değilim. popülizm ve elitistlik karşıtıyım her yerde çarpışırım.
  • 1 para
    2 nakit para
    3 kredi kartı
  • yılda üç ay tatil izni olsun ve bu izni değerlendirecek kadar paramız.
  • diğer başlıkta yani evlenilecek kızda aranan özelliklerde aranırsa nefes alsın yeter mutlaka yazılmıştır.

bu başlıkta sevgili kızlarımız neler yazmış okumadım ama nefes alsın yeter yazan bir kıza rastlamak mümkün değil diye tahmin ederim.

kadınların ne istediğini öğrenmek için tekrar tekrar okunması gereken başlık.
  • benim için sadece nezakettir.nezaket sahibi bir erkek kesinlikle zekidir ve iyi terbiye almıştır yapması gerekenleri bilir ona göre davranır nazik bir erkek size çok şey katar
  • merhametli olsun başka hiçbir şey önemli değil aslında. biz sevdiğimiz insanın boyuna,kilosuna gerçekten bakmayız. şimdi gelip "yo hiç de öyle değil." diyebilirsiniz ama ben gerçekten seven insanlar için bahsediyorum. eğer bir insanı seviyorsanız ne boyu ne kilosu ne saçı hiçbir şeyi önemli değildir beyler.
  • yaşadığım direkten dönmelerden ve etrafımda ki evlenen çiftlerden gözlemlediğim kadarıyla. bence bir kadının erkekte aradığı en önemli kriter; 'erkeğin o kadın tarafından ne kadar manipüle edilebilir olduğu.' diğer konular bir şekilde halledilebiliyor ama kontrol paneline oturmadıkları sürece olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap