• anlayışla karşılanması gereken erkektir.
  • özgür ruhlu erkektir. 40 yaşından sonra da harley'ci olur bu erkek genelde, saç uzatır saçı kaldıysa hala, dövme yaptırır, spor salonuna gidip kas yapar, 25 lik kızlara yazılır. özgür erkektir.
  • özgürlüğüne düşkün olan, eve istediği saatte gelip, istediği saatte çıkan, geceleri güzel bir filmin yanında iki bira açıp keyfine bakan, klozetin kapağını kaldırmak işemenin keyfine varan, en önemlisi sorumlulukları olmayan erkektir. şimdi bu kadar rahat bir adam bok mu var gidip evlensin, çocuk çığlığı işitsin, belirli tarihleri unuttuğu için azar ve muhtelif tripler yesin he?
  • bir insan evlenmek ya ister ya da istemez. korkmak ne amk? hayır, evliliği savunduğum falan yok ama böyle 3. sınıf lorenzo lamas repliği gibi kasılmalar zorluyor beni...

- ben böyle 'korkuyorum, bağlanamıyorum' diyince çok cool oluyorum gibi sanki.
    - he amk! ahahahahha. çok kuuuul.
  • tekliflere açıkmış gibi geliyor bana.. onu gidi..
  • lan iyide,bu modeller uzun süren ilişkileri biter bitmez evleniyor,demek ki istediği sen değilsin.net.
  • evlenmek istemeyen erkekten farklıdır.

evlenmekten korkan erkek, sevgilisini oyalayan veya çevresinde kendisine aşık kadınlar bulunan ya da kalantor para babası olup seviştikten sonra kendini hamile bıraktırmaya çalışan kadınlardan kaçan erkektir.

yoksa öyle mutfağa pizza kutusu yığarak olunmuyor.*
  • sorumluluk almaktan kaçan, değişmekten ve bağlanmaktan korkan erkektir. gerisi hikayedir.
  • 29 yasina gelene kadar darbelerden darbe yemis, hep terkedilmis erkek davranisindir. ayrica artik inanci kalmamistir aska, sevgiye, mutluluga ve daha fazla aci cekmek istemeyen erkektir.
hesabın var mı? giriş yap