• şaşırma yeteneğimiz devam ettikçe açık kalacak yollar.
  • insan ırkı olarak dünyanın a. koymamıza rağmen hala koca bir gök taşı göndermemesi, süper zeki üstün ırk uzaylıları üzerimize salmaması ya da bir kara delik oluşturup galaksiyi komple yutmamasi gibi yeterince sevgisii gösterme yolu var. ben şahsen evren olsam, vogon'lularla aynı şeyi düşünür, galaksi otoban projesi ile dünyayı ve insanlığı gözden çıkararak yerine hiperuzay geçidi inşa ederdim.
  • kul sıkışmadıkça hızır yetişmezmiş
  • en zor gününüzde iyi insanları karşınıza çıkarması
  • dogumgununuzde karsiniza aniden cilekli pasta cikmasi, caniniz sikkinken sevinecek tek bir sey goremiyorken bulutlarin arasindan gunesin cikip isiklarini taa sizin ruhunuzun icine yollamasi, yasama sansinizin hala elinizde olmasi bile evrenin bize cektigi kiyaklarin en basindadir.
  • biz de o yollardan birine eşref saati diyoruz.
  • evren*in (hayır, amcanızın oğlu olan değil*) yazılı diller konusunda oldukça başarısız olması sonucu diger metodlar kullanilmaya baslamistir.
    asagidaki bilgiler sonsuz, kesin, kati, evrensel, genelgeçer, geçergider gibi tüm boyutlarda test edilmis ve evet yine onaylanmistir. isviçreli bilim adamlarinin ödemesi ise nakit olarak defaten yapilmistir.(ayni ödemeye prensip itibariyle soguk bakilmaktadir ne yazik ki).*
    mevcut nakit transferiyle* sinirli kalan listenin ilk bölümü elde edilmis olup, devami gelecektir ümidi mevcuttur*.
    tartisma zeminine getirilmesi mümkün olmayan bu verilerin tamami objektif kriterler isiginda ortaya çikmis olup, hiçbirisi belli bir sahis* ya da zümrenin sahsi, öznel, kisisel, bencil ve hatta tarafli yorum*, fikir, düsünce ve egilimlerini asla ve kata içermemektedir.* burada söylenenlerin tümü gizli bir sözlükte "mutlak* dogru" isim tamlamasinin önünde duran iki noktadan sonra sirayla dizilmis kelimelerdir.
    ilerleyerek mihmandarimizi takip edersek:
    muhakkak ki roka
    kesinlikle her cins, renk, acilik seviyesindeki biber
    otoyollar basta olmak üzere yol kenarlarinda biten ayçiçekleri
    limon elbette
    yogurt(bilmiyorum bu nereden araya karismis`): hiçbir şey raslantı değil`
    ananas
    cashews tabii ki
    dereotu, reyhan, nane triosu
  • bazen de olaylar şöyle gelişir:
    evren bir gün karşınıza ete kemiğe bürünmüş bir mucize çıkarır insan formatında. o gün de siz o esnada evrene küssünüzdür esasında.
    bu işte.seviyor.
  • senin evrene seni seviyorum deme yolun ile yanı olan biryoldur..
    bu yolu görenin evrenin yol ispatına ihtiyacı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap