• bayramda ailesiyle memleket ziyaretine gitmiş ve orada çocuklarla oynarken kaybolmuş olan 8 yaşındaki güzellik.
    umarım arama çalışmaları sonuç verir ve sağ salim bulunur.
  • bakanlığın "olay aydınlatıldı" diyerek açıklama yaptığı ancak nasıl aydınlatıldığını izah etmediği kayıp kızımız...

haber

olay kamuoyuna yansımış, millet seferber olmuş, kampanyalar başlatılmış; içişleri bakanlığının yaptığı açıklamaya bak: olay aydınlatıldı.

iyi de, ne şekilde aydınlatıldı, ne oldu, neyi ve neden gizliyorsunuz?

sinir bastı yemin ediyorum!
  • uzak akrabası u.k nın üzerinde kan ve saç bulunmuş. arabasını araştırınca arka koltuğun yıkandığı ortaya çıkmış. orada da kan bulunmuş kan örnekleri eylül'ün müş.
    bütün haber bu bulduğum. net mi yalan mı ayrıntı yok sadece olay çözüldü diyorlar.
    ama çocuk öldümü, sağ mı? bir ihtimal hani belki bu korkunç buluntulardan sonra sağ diye umut etmek istiyorum. yoksa bende anladım çocuk gitti offff... off... allah ailesine sabır verisn çok fena çok zor.

leylam ve yasin hala kayıp inşallah bari onlara bir hal gelmeden bulunsalar.

edit: konuyla ilgili haber`http://www.hurriyet.com.tr/…lul-aciklamasi-40878972`
  • haber

hakkında böyle bir haber bulunan çocuk.

içişleri bakanlığı olay çözüldü diye açıklama yapılmış ama çocuğun akıbeti belli değil, öldürüldü mü başka bir şey mi oldu net bir şey yok.

haberde bir ayrıntı var ki bize ipucu veriyor. tutuklanan şüpheli ile çocuğun babası arasında bir telefon konuşması olmuş o gün ve şüpheli “zirai sulama işini neden bana vermedin?” gibi şeyler sormuş adama, olayın sebebi bu olabilir. ya da gerçek bizden saklanıyordur, bilemeyiz.

çocuğun akıbetinin ne olduğunun haber yapılmasını ailesi de istememiş olabilir. ne olursa olsun küçük cana bir şey olmamıştır inşallah.

yarınımdan, yeğenlerimden ve doğacak çocuklarımdan korkuyorum.
  • şu çocuğun başına gelen ve gösterilen ilgi durumu özetliyor 4 kişiyiz şurda.
    twiter da biri de komşu tecavüz edip öldürmüş yazmış neye dayanarak söylemiş? ben böyle bir haber bulmadım internette hep aranmakta olduğu yazıyor. dilerim gerçek olmasın dilerim gerçek olmasın.
  • maalesef cansız bedeni bulunmuş.

kazı çalışması başlamış, gömüldüğü yerden çıkartılmak için.

haberin linki

o uğur denilen pezevenk sürüm sürüm sürünür inşallah. hapiste çürüsün, bir insanın yaşayabileceği en kötü şeyleri yaşamasını, en büyük acıları çekmesini diliyorum.

allah rahmet eylesin yavruya. ailesine sabır...
  • ne yazık ki kendisinin cesedi bulunmuş. diyecek bir şey yok.

https://www.ntv.com.tr/…-bul,rzkyykuxjua9kox5ysf07q
  • aşağılık orospu çocuğu allah belanı versin senin bu çocuk cinayetlerine hapis cezası yetersiz idam edilmeli bu yaratıklar. ailesine allah sabır versin.
  • çok üzücü bir haber, bu cani piçe ne ceza verirsen ver o çocuğu geri getirmeyecek, o yüzden bence idam böyle suçlar için gelmeli boşa yaşatmamak lazım bunları.
  • cesedi bulunmuş olan 8 yaşında bir çocuk.
    insanlardan nefret ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap