• fa roll on içeriği;

-alkol denat(koruyucu, çözücü)
    -aluminyum kloralhidrat(antiperspirant)
    -ceteareth(k ıvırcık ve çok hacimli saçlardaki uçuşmayı ve kabarıklığı giderir)
    -hydroxyehylcelulose(viskozite arttırıcı)
    -linalool(zambak kokusu)
    -hexyl cinnamal(papatya kokusu)
    -limonene(parfüm)
    -butylphenyl methylpropionat(sentetik çiçek kokusu)
    -citronellol(koku verici)
    -coumarin(koku verici)
    -cl 17200(kırmızı renk)

*hoca ödev verdi diye tek tek araştırdık sormadı ya la!
    neyse insanlığa faydamız olsun...
  • renkler ve sesler arasında kurulan ilişkide fa notası kırmızı ya da kızılötesini ifade eder.
  • perfect wave isimli deodorantı hayatımda kullandığım en iyi deodoranttı. hem kokusu harikaydı hem de etkiliydi. son 6 aydır zar zor bulabiliyordum marketlerde. en son dün 7 market gezip bulamayınca firmaya mail attım. maalesef türkiye portföyünden çıkarmışlar. kaldık fa attraction force a.

sorulan sorulara hızlı dönüş yapan firma.
  • nota olan fa adını familias planeterium yani gezegenler kelimesinden adını alır.
  • bugün anneme roll on aldığım marka. meyveli olanı o kadar güzel kokuyor ki bayıldım. şu.
  • sadece henkel değil; schwartzkopf ve henkel ortak üretimidir.

türkiye'de üretilmektedir. en azından elimdeki 'fa sport'un üretim yeri türkiye'dir.
  • sevdiğimiz bir notadır kendisi.
  • soft & control* roll on'una aşık oldum diyebilirim.
    hem kalıcı, hem çok güzel kokuyor, seneye yine olur umarım aynısından.
  • fa anahtarısol anahtarından daha çok sevdiğim doğrudur.
  • uzun zaman rexona kullandim ama zamlardan sonra 10 tl altina deodorant bulamayinca fa'nin soft&control unu deneyeyim dedim. bildigin pis kokutuyor. bir kac gun deneme amacli kullanmadim koku olmadi. sanki ter kokusunu alip daha da pis bi kokuya ceviriyor gibi. simdi sira 8x4 de. ondan da memnun kalmazsam parayi marayi bosverip kristal deodorant deneyecegim bakalim.
hesabın var mı? giriş yap