• 'paylaşmazsan beni sil' videoları yollaması. siktir git lan!
  • sevgili ile yanyana çekilmiş fotoğrafın altına, "way way way, taş hatun yapmışın hacıııı" yorumunu yapmış olması.
  • üzerinde uzun süre düşündüğüm, ama en nihayetinde pek bilemediğim nedenler.

beni mesela facebook'undan slen baya insan oldu. tıpkı msn'den çok sayıda silen olduğu gibi. sonra beni facebook'undan silen bazı kardeşlerimiz msn'den falan mesaj attılar. bu defa ben onlara cevap vermedim. koptuk gittik. iyi de oldu aslında. insan dostunu arkadaşını anlıyor bu tip hadiselerden sonra. hiçbirinize ihtiyacım yok zaten. yolunuz açık olsun kardeşlerim.
  • facebook'ta arkadaşın olup gerçek hayat platformunda seni görüp tanımaması. facebook vitrininde biblo muyuz biz ulan?
  • çok fazla poke yemek. yani dürtülmek.

huylanıyorum muğa koyiim.
  • sürekli siyasi düşüncelerinden bahsetmesi. bilimum ırkçı, şovenist, faşist videolar paylaşması.

(bkz: bas git gözüm görmesin)
  • sebepsiz yere; bayramda, seyranda, normal günde, doğum gününde vs vs arayıp sormayan, sen aradığında telefonunu açmayan, ileri bir tarihte geri aramaya bile tenezzül etmeyen, attığın sms lere cevap vermeyen, facebook tan attığın mesajlara dahi cevap vermeyen eski en iyi arkadaş hem hayattan hem facebook tan itina ile silinir.
  • sonu hep xd'yle biten sacma sapan olusumları periyodik aralıklarla paylasan canlı, alanımda yer bulamaz düşüncesiyle silerim. hayır xd ne lan.
  • ilk olarak kişiyi hatırlamamaktır. zamanında nasıl olduysa eklenmiştir fakat günün birinde "lolo'nun doğum günü" hatırlatmasını gördüğünde kimdi bu lolo diye profiline bakıp 374 fotoğrafın her birini tek tek incelerken lolo'nun o fotoğraftakilerden hangisi olduğunu sadece etiketlere bakarak çıkarabilmektir.

ikincisi kişinin haddinden fazla demet akalın klibi paylaşması veya fonda duygusal bir müzik ve sadece üzerine göz yaşı damlayan kırmızı bir gülün renklendirdiği siyah beyaz bunalımlı fotoğrafların eşliğinde "ben seni seviyordum ama sen de insafsız çıktın beni terk ettin, insanoğlu çiğ süt emmiş" temalı melankolik şiirler paylaşması.

üçüncüsü için de (bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)
  • dalis elbisesi ile cekilmis kizli erkekli, nezih yorumlarin bulundugu bir grup fotografinin altina "bu resimde sola yatirmissin galiba ehueheuueh" seklinde yorum yazmak.
hesabın var mı? giriş yap