• dünya çapında bu ahlaksızlığı süsleyip itibar kazandırmak için yapılmış bilinçli algı oyunudur.
    onursuz bir şekilde bedenini satıyorsun. bunu cici hale getiriyorlar. neymiş seks işçisi! hadi ordan! orospu işte, fahişe!
  • o fahişelere kurban olun siz.
    bir siz namuslusunuz diğer herkes orospu zaten.
    tanımadan bilmeden, hikayesini dinlemeden direk vurun abalıya

hassiktir ordan

bir erkek bir kızla ilk kez sevişince milli olur
    ama
    bir kız bir erkekle ilk kez sevişip sonra terk edilince orospu oluyor diyorsan

merhaba. sende orospu çocuğu oluyorsun

orospuları ve çingeneleri severim. biri namuslu ayağına yatmaz diğeri milliyetçi.
    charles bukowski
  • eğer seks işcçisi değil de orospu ise onunla beraber olanlarda orospu çocuğu mudur ?
  • (bkz: başlık entry ve nick uyumu)
    bir kenef takunyası konuşabilse, en fazla bunları söyleyebilirdi zaten.
  • ne oldu alev06 zam mı yaptı da burada sinir yapıyorsun?

dünyanın en eski mesleklerinden birisi olan sex işçiliği toplumun, senin benim gibi insanların ihtiyacından doğmuştur.

para kullanmaya başlayan maymunlar incelendiğinde fahişeliğe başladıkları görülmüştür. `https://eksisozluk.com/…t-sekilde-dagitmak--5362745`

diğer taraftan 6. filoya asrın ayarını verenler de zürafa çalışanlarıdır.

yani sözün özü olarak ha öyle ha böyle isimlendirilmiş. ne farkı var? onlar da toplumun bir parçası. hem de toplum birbirini sikmesin diye.
  • "yapmak istemediğimiz işlerde, para karşılığında çalıştığımız bu dünyada hepimiz fahişeyiz."
    -godard.
  • seks işçilerinin zevk için seks yaptığını zanneden beyinsiz birinin hezeyanı.
  • hayatta başka hiçbir imkanı kalmayan bir kadının hissettiği duyguları anlayabilir misin sen. yapayalnız kalmayı vücudunuz satmak zorunda kalmak yaşamak için, ekmek bulmak için, daha da önemlisi sağlığın için ihtiyacın olan ilaçları alabilmek için vücudunu satan bir kadını anlayabilir misin sen? seks işçisi değil işçi o kadın işçi .
  • bu seks işçisi arkadaşları savunan insanları merak ediyorum.
    bir gün coluğun cocuğun kardeşin sevdiğin biri "ben seks işçisi oldum müjdeee" diye seke seke gelse onunda böyle arkasında duracakmısın.
  • daha modern bir adı var. eskort
hesabın var mı? giriş yap