şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • kanatlılarda bugün birkez daha kendini göstermiştir. bir kaçını maddeler halinde belirtmek gerekirse,

1-ffp nedeni ile dolambaçlı ama hukuka uygun olarak yapilan bazı transferlerin yine gündeme gelmesi ama mesela taylan icin konuşursak parasını alamadığını iddia eden gençlerbirliği'nin de taylan'i aynı şekilde alması, serdar aziz'in galatasaray'a para ödeyip bonservisini eline almasi ve fenerden imza parası alması, vedat muriq icin rizeye sponsorluk sözü verilmesi (ki bu açıkça ffp ihlalidir, etrafından dolasma değildir)

2-koskoca federasyonun yabancı sınırı konusunda tek tutarlı işinin olmaması. hafta sonu terim'in yedi yerli ile oynadık artık konu kapanmış demesinden sonra kulüpler birliği'nin yabancı sayısını artırma teklifinin federasyonda kabul edilmesi. küme düşme kalkmayacak deyip kaldırdıktan sonra yabancı sayısı azalacak diye resmi açıklama yapıp artırmak sadece galatasaray'ın kadro yapılanmasına karşıdır. beni paronaya ile iliskilendireceklere gülüp geçiyorum. u hararetli/zorlu görüşmeler neden oldu sanıyorsunuz.

3-kulüp başkanlarının teknik direktörlerinin neredeyse kendi takımlarından çok fatih hocanın konuşma ve hareketlerini takip edip ceza hukuku tahsili yapmış gibi hesaplamalar yapmaları. yahu insan kendini ancak bu kadar küçültebilir. bi dön aynaya bak senin başkanın, teknik direktörün ne ithamlar yapıyor çünkü ceza almıyor, ben bir kötülük seziyorum diyen hoca 5 maç alıyor 6 maç alıyor.

4-geçen sene mustafa kapı üzerinden galatasaray'a etik ahlak dersi verip bu sene ofb'i linç etmeleri. bir de linç icin ortaya atıp ya biz linc edin demedik demeleri tam kabarelik.

bu maddeler daha uzar gider. ortada yadsınamaz bir başarı ve onu kıskanan bir kanatlı familyası gerçeği mevcut. ondan bu kadar korkmaları. korkmayın la! kanatlılardan sadece tavuk severiz.
  • ezikliklerini sürekli aynı lafları tekrar ederek dururlar ne kadar sacmaladiklarinin farkında olmadan

mesela;
    parator tazminat almadan gitmez derler oysa ki terim'in cebine bu güne dek sadece ve sadece milan'dan tazminat parası girmiştir.

egoist derler: terim karşısında bir kaç kazandı diye duvarına resim aşan adamı t.d olarak getirirler hem de kimin yerine terim'den beraberlik aldığı için belki de gs'yi şampiyonluktan ettik diyen adamın yerine. bu isimler aziz, volkan, emre, demirören , fikret efolu değildir ama bu adam egoludir onların gözünde ..terim gelir gelmez kaçan şenol güneş ise filozoftur mesela.

bir de. öyle tezat oluştururlar ki ,saçmalığa o kadar batmislar ki artık gözleri görmüyor bataklığın dibini boyladiklari için.
    terim son gelişinden evvel terim başkasının kurduğu kadroya gelmez, cesaret edemez diyorlardı şimdi de tabii tekrar kovulsun ki yine hazır takıma kurulu takıma gelsin diyorlar.

eski başarıları için, takımda çok yabancı yoktu yerlileri gazla şampiyon yaptı o yüzden yabancısı çok olan bı takıma gelmez dediler. gücü anca onlara yeter dediler kibiri yüzünden ayarlarla yapamaz dediler, 2012'de geldi başarılı oldu bu defa da sneijder ile drogba ile tabii ki başarılı olunur denildi. yabancılara sukretsin dendi.

egoist,kimseyi umursayan dedikleri adam 5 milyon dolar yardım yapınca da sosyal baskıdan çekindi diyorlar. böyle biri senin ne düşündüğünü umursar mi bre gerizekali.
    onlarca sey yazılır da çok geç, sonra editlerim