• atam o kadar büyük ki mezarından bile korkuyorlar!
  • ben sana bok demem,
    boklar duyar ar eder.
    bir zerren düşse boka,
    onu da mundar eder.

tanrı senin hamurunu
    necasetle yoğurmuş,
    anan seni sıçar iken
    yanlışlıkla doğurmuş

şiirini akıllara getiren ihaleci parazit yazar
  • o hocaefendisinin gözyaşlarından içsin.çarkıfelek seniii.
  • tanrı senin hamurunu,
    necasetle yoğurmuş.
    anan seni sıçar iken,
    yanlışlıkla doğurmuş.
  • fatih tezcan denilen orospu çocuğunun son sıçmığıdır. adam annesine küfredilmesinden zevk alıyor, emin oldum artık.

dininizden de sizden de iyice nefret etmeye başladım. düşük iqlu sürüngenlersiniz hepiniz.
  • bu müptezel ülkenin kurucusuna bile ağzına geleni söyleyebiliyor ama ben burda tam olarak düşüncelerimi yazsam akıbetimin ne olacağından gerçekten emin değilim, geldiğimiz hale bak. tek söyleyeceğim şey bu koca çürümüş ülkede bir tane bile mi savcı veya hakim yok bu adamın hak ettiği cezayı almasını sağlayacak?
  • bu başlıkları acanlarin , bu saçmalıklar ile gündem olmaya çalışanlar tarafından yemlenen issizsizler oldugunu düşünmeye başladım.

hadi başlığı açan, corbacinin artıklarına talip , ya başlık altına yazanlara ne demeli.
    süzme mal hepsi , sözüm ona tepki veriyorlar , bilmiyorlar mi her yazdıkları ile başlık daha da görünür oluyor.

tanım: mal beyanıdır.basligi açanın alenen destek olduğu safsatadır.yazar olup başlık altına yazanların, örtülü destek olduğu saçmalıktır.
  • fatih tezcan'ı bosverin de gelen mentionlara bakın. anonim hesaplara sığınıp neler diyenler var. tarih konusunda bu kadar cahil, ülkeye katkısı sınırlı ve katkı verecek insan düşmanı bu kadar kişiyle iç içe yaşıyoruz.
  • bu memlekette bir tanede taşaklı atatürkçü yok ki!
  • bu it oğlu it bile koltuğunda rahat oturabiliyor. böyle rahat konuşabildiğine göre tahminen adına açılmış yüzlerce dava vardır ve sonuçsuz çıkmıştır.
    nefret ediyorum bunun gibi kalleşlerden. primat düzeyinde iqsu olan insanların oy kullanma hakkı var memlekette. demokrasinin türkiye için fazla olduğunun bir göstergesi bu köpek. uykum kaçtı amk
hesabın var mı? giriş yap