şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trabzon devlet tiyatrosu oyuncusu.

  öz geçmişi şöyle, görüntüsü de böyle:
  http://www.trabzondt.gov.tr/…?page=personel&p_id=18

  ktü'den bir grup kız hayranı varmış, birisi de benim kuzenim. ehu.

  (bkz: ifşa)
 • askerlik süresi boyunca devamlı arazi olan, arazi olmadığı zamanlarda da komutanları kafalamakla uğraşan, oyunculuk yeteneğini askerlik yaşamında da kullanan, başarılı bir devlet tiyatrosu sanatçısı. askerliğin iyice çekilmez olduğu zamanlarda yaptığı taklitler ve anlattığı hikayelerle biz komandoları rahatlatan, unutulmayacak bir 'asker arkadaşı', ağabey...
  ayrıca ona, "ama komutanım" dediğinizde, onu kahkahalara boğabileceğinizden emin olabilirsiniz...
 • istibdat kumpanyası oyununda şeref paşa karakterini çok başarılı canlandırmıştır. halil ayan rahmetli olmadan önce bu karakteri oynuyordu ertesi sene fatih topçuoğlu devraldı. 2007 senesindeki düğün ya da davul oyunundaki gabış tiplemesi de mükemmeldir.

  bu arada dikkatimi çekti biri kendisi, diğeri stajyer, bir diğeri de bayan olan üç tane topçuoğlu var trabzon devlet tiyatrosunda. sanırım ailecek aynı yerde çalışıyorlar!?
 • gece o kadar kirliydi ki ikisi de kayboldular isimli oyunda sergilediği performansla tüm salonu hayran bıraktı kendisine dün gece. gelecekte sadık bir tiyatro izleyicisi olacaksam bu adamın payı büyük olacaktır kuşkusuz.
 • ben de özledim'de beğenerek izlediğimiz oyuncu.
 • ilk kez iki gün önce trabzon dt sahnesinde boş odalar oyununda izledim. konu gereğince bazı göndermelerin demir perde ülkelerinin yaşadığı sıkıntıları ucundan da bilmeyenlere sıkıcı ve anlamsız gelebilecek bir oyundu. 1 saatlik oyunda izleyici oyunda tutan ise fatih topçuoğlu idi kesinlikle. harika bir performanstı.
 • boş odalar oyununu en ön sıradan izlediğimden mi yoksa uzun zamandır ilk defa tiyatroya gitmemden mi bilemiyorum bu kişinin oyunculuğunun etkileri bir süre devam ediyor. duygularını, yaşadıklarını izleyicilere o kadar iyi geçirdi ki eminim ileride daha da güzel başarılara imza atar.
 • yücel erten'in yönetmenliğinde sergilenen azizname oyununda fırtınalar estiren oyuncu. oyunu alıp götürdü demeyeceğim çünkü bütün oyuncular gerçekten kusursuz ancak tüm bu kusursuzlukların arasında bile bir açık bulup öne çıkmayı başarmış fatih topçuoğlu. bu ve bundan da iyi performanslarını izleyebileceğimiz için şimdiden heyecanlanıyorum. yolu açık olsun.
 • boş odalar oyunundaki performansı ile çok beğendiğim, en kısa zamanda azizname oyununda da izlemeyi umduğum başarılı oyuncu.