• --- spoiler ---

adaletli tüm yarışlarda olduğu gibi bu yarışta da kazanan fenerbahçe olmuştur.
    --- spoiler ---

ağzımdaki malibuyu püskürttüm amk ahahahaa. son zamanlarda gördüğüm en üst düzey espri olabilir tebrikler.
    adam kendi kendine yarışma açmış sonra da kendi kendisine deadline verip bu iş bitti fenerbahçe kazandı demiş ahuhahaha hayskym oğlum niye bu kadar komiksiniz ya da eziksiniz?

edit: bu arada galatasaray öne geçmiş. ama arkadaşın verdiği süre sona erdiği için o süre içinde geçemediği için yenik sayılıyor. üzgünüm galatasaray. :(
  • bu sözlükte götten uydurma bilgiler okumaktan bıktım artık. adam demiş ki gs fb'ye göre youtube sayfasını geç açmış. girip bakıyorsun fb sayfasında "23 ekim 2013 tarihinde katıldı" yazıyor, gs sayfasında "20 ara 2011 tarihinde katıldı" yazıyor. doğrusunu öğrenmesi bu kadar basit bir bilgi için neden götünüzden element uydurup buraya yazıyorsunuz acaba? hayır mevzu çok önemli bir mevzu değil, cidden umurumda değil de neden hep yalan yanlış şeyler okumak zorundayız şu sözlükte? 10 yaşında falan mısınız?
  • (bkz: ara: sike sürülecek akıl)
  • 1 milyona ilk fenerbahçe ulaşabilir ama galatasaray her türlü geçecektir bugün yarın.
  • an itibariyle galatasaray youtube tarihinin gelmiş geçmiş en fazla aboneye sahip türk kulübü olma ünvanına erişti. facebook, instagram ve twitter’dan sonra geriye kalmış son kale de nihayet ele geçirildi, hayırlı olsun. yıl sonuna kadar farkın iki katına çıkması ve 5 milyon aboneye yaklaşması sürpriz olmaz.
  • 1 milyona ilk biz ulaştık diye seviniyodu ezikler şimdi baktım öndeyiz. yine mi olmadı ezikler.
  • hani en büyük stk fenerdi yahu:) katlamadığımız plarform kalmamış, hala en büyük stk:)
  • fenerbahçe taraftarları takımdan umudu kesmiş olacak ki, kendi kendilerine böyle saçma sapan yarışmalar başlatıp fenerbahçeyi galip ilan ediyorlar. sesli güldüm.

yazık lan kimin taraftarıysa.
  • facebook’ta 3.3 milyon
    twitter’da 2 milyon
    instagram’da 2.8 milyon

fark atılmış. youtube’da bir açık yakalayıp ilk bir milyon biz olduk diye övünüyorlar. facebook, twitter, instagram açtığımda yaptığım ilk şey galatasaray’ı takip etmek oldu. ama youtube’da aklıma bile gelmemişti. sayenizde artık takip ediyorum. benim gibi farkında olmayan taraftarlar sayesinde bugün yarın geçeriz yine sizi.

fb’nin gs’yi geçeceği başka kulvarlar söylüyorum hemen buralara da el atın:
    -kadıköy’de stadyumu olan takımlar yarışması
    -ambleminde lacivert renk olan takımlar yarışması
    -istanbul’un anadolu yakasında konumlanmış takımlar yarışması
    -kimin tarihinde daha çok brezilyalı futbolcu var yarışması

edit: evet beklenen oldu ve youtubeda geçti galatasaray. var mı başka bir sosyal medya?
hesabın var mı? giriş yap