• aradım mamafih bulamadım.

yıllar önce ali şen'in de savurduğu bir tehdittir bu. fenerbahçe başkanlarının her zaman klüp üzerinde bir diktatör gibi durduğunun da göstergesidir.

madem haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz (ki benim de kanaatim bu yöndedir), madem "şerefsizler bizi katletti" * diyorsunuz, o zaman kaçmayacaksınız. her maça 1-0 yenik de başlasanız kazanacaksınız. 1 yerine 3 kişilik çalışacaksınız. başkanlar geçici, kurumlar bakidir. federasyon başkanı da, fenerbahçe başkanı da bir gün gidecek. kişisel kavgalar yüzünden ligin geldiği durum ortadayken "alın topunuzu, ben oynamıyorum" olmaz, ayıptır.

yıllar sonrası editi: bu kayyum atanmış ligde durmak, çakalların sofrasına hizmetçi olmakla eşdeğerdir. evvelden kişisel - ticari kavgalardan dolayı kulüplerin üzerine gelinirdi. günümüzde toplumu - ekonomiyi dönüştürmenin bir aygıtı olarak kulüpler ele geçirilmeye çalışılıyor. ele geçirilmeyen, saldırılmayan tek kurum kalmamışken, bu sistemin çarkı olmayı reddedenlere ancak saygı duyulur. ne barosu kaldı, ne meslek odası, ne sendikası, ne yardım derneği. hepsini kendi diktiği elbiseye girmeye mecbur bırakan korkunç bir organizasyon var. yönetemediğini yok eden, gerçekten dehşetengiz bir devasa yapı. allah hepimizin yardımcısı olsun. yıllar içinde gelinen noktada, fenerbahçe yönetiminin aldığı her karar artık vaciptir, en önde desteklerim.
  • fenerbahçe cumhuriyeti değil de tam anlamıyla fenerbahçe birleşik devletleri haline gelmiş, paranoya ve komplo teorileri ile yönetilen bu güzide kulübün, her üç yenilgisinden birinde savurduğu tehdit(!)tir.
  • kazandıkları ilk penaltıyı da taca atacak olan klubün yeni iddiası.
  • "yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var sevgilim", bu ülkede her iki yılda bir dillendirilip asla gerçekleşmeyen iki 'blöf' vardır:

chp'nin sine-i millete dönmesi ve fenerbahçe'nin ligden çekilmesi.
  • muhtemelen bir penetrasyon takip edecektir bu cekilmeyi..
    anasını siktiniz lan iyice ligin..

yüzüncü yilda 3 kupa editi: geri gelmediniz mi? "yok lan biz vazgectik" diye aciklamadi mi kulüp yöneticileriniz? penetrasyon degil mi bunun adi? kötüleyince ligden cekilmi$ mi oluyorsunuz? ibne misiniz yoksa?
  • en çok morientes, raul, ve henry'i üzecektir. adamlar bonservisleri ellerinde açıkta kalırlar mazallah. ha trapattoni ve capello iyi kötü bir takım bulur ama gene de içleri burkulur herhalde.
hesabın var mı? giriş yap