• kamera arkasında hinlikler planlamadığını düşündüğüm nadir gazetecilerden. ben en azından dürüst ve işini iyi yapmaya çalışan bir insan olduğuna inandım.
  • muğla’da yangın bölgelerinden canlı yayınlar yaparak bizleri bilgilendiren gazetecidir. popüler gazeteciler klimalı evlerinden yayın yaparken kendini telikeye atarak bizleri aydınlattı. gece saatlerinde canlı yayında yangının üzerine gitmesini unutamayacağım.
  • bana göre türk medyasının en iyi moderatörlerinden birisidir. son derece ağır ve risk taşıyan konukları sakin bir şekilde, söz kesmeden yönetmektedir. maalesef günümüz medyasında ferit gibi televizyoncu göremiyorum. ayrıca bildiğim kadarı ile kendisi krt tv'nin genel yayın yönetmenliğini yapmaktadır. kendi programı dışında bütün krt programlarını yönetiyor. türk toplumuma böyle bir kanal kazandırdığı için kendisine ayrı bi teşekkür etmek gerekir..

umarım çıkarı uğruna yayın yapan yandaş televizyoncular değil,ferit gibi aydınlık ve tarafsız yayıncılar çoğalır.yolu açık olsun.
  • krt tv ile sanırım ilişkisini kesmiş moderatör.umarım kendisini ekranlarda tekrardan görebiliriz.
  • krt'de "sorguluyorum" isimli programı sunan; krt genel yayin koordinatörü, özü biçimine yansımış efendi bir sunucu.
  • zanka tv isimli youtube kanalının medya genel yayın yönetmeni.

zanka tv'de bi program, ekonomik krizden bahsediliyor, emlak krizinden, insanların evsizliğinden falan ve bu dinler gibi yapıyor, kafa sallıyor, evet falan diyor ve sözü alıyor:

-ya bi şey aklıma geldi bu arada, şimdi bizi izleyen izleyicilerimizle bunu paylaşmak istiyorum. şimdi aklıma geldi ha... ilginç! böyle yoğun bir ilgi var, sorulan geliyor falan güzel...bir gün böyle bu yayını canlı yapsak, yani burada stüdyoda izleyicilerimiz gelse, burada böyle bir alkış kıyamet, talk show tadında bir ekonomi programı yapsak ne dersiniz. bi yazın bize. aklıma şimdi böyle bir format geldi. *

sonra yetmedi sıçıp üstüne tüy dikmek gibi "bakın burada televizyonculuğumu da konuşturuyorum. sadece ekonomi konuşmuyoruz ben televizyonculuğumu da konuşturuyorum. bi teşekkür alırım yani" dedi. inanılmaz.
  • yoruyorsun insanı, gerçekten yoruyorsun. tamam yasemin uras ile ilk sen röportaj yaptın, tamam ilk senin konuğun oldu, tamam kabul. kadın diyor, otelin bedeli ödenmedi, bu adam diyor tank?!

yasemin uras ile ikinci röportajını izlemeye başladım az önce, ilk beş dakikada beş kez kendi reklamını yapmaya çalıştın. haber almak için izleyeyim diyorum ancak o kadar itici ve amatörsün ki; ilk siparişini almaya çalışan acemi bir garson gibisin.

hadi izleyeyim diyorum, sabredeyim, kadının oteline nasıl çökmüşler? yok anacım, daral geliyor adamın cümlelerinden. insanın için karartan doğu bloğu şehirleri gibisin ferit atay.
  • çok tatlı adam ya. american pie karakterleri gibi o gömleğin altında şort yoksa bende bir şey bilmiyorum.* şaka bir yana çok harika bir yayın tarzı var.
  • adamın kimyasal formülüdür.
  • paramounth hotel süreçlerini çok yavaş kavrayan insan. biraz temel hukuk bilgisine sahip olması gerek. dinleyiciler yoruluyor.
hesabın var mı? giriş yap