• fm'de yapamayacağı transferleri yapan başkanı eleştirenleri görmek, harika. gelen futbolcuların bazıları uyum sağladı, kimse ihtimal vermiyordu, bazıları ise olmadı, hepsini tutturmak zaten mümkün değil. daha önce başarılı olmuş insanlara güvenmek yerine ilk olumsuzta yok etmeye çalışmak ancak bu topraklarda mümkündür.

emlak konut'un florya ve riva için sağladığı 500 milyon tl olmasaydı, ki şu an para geri isteniyor, florya'dan çıkmadılar. beşiktaş gene şampiyon olacaktı, ama siz onları görmezden gelin. takımı desteklemeyin.
  • paraların nerede olduğunu hala açıklamamış ve açıklayacak gibi de görünmeyen beşiktaş jimnastik kulübü başkanı. 2 yıl üst üste şampiyon olan şampiyonlar liginde gruptan çıkan avrupa liginde çeyrek final oynayan takımın 2 yılda geldiği hale üzülüyorum.

not:maxkrusespor.
  • hakemleri kaç senedir kontrol etmelerine ve galatasaray aleyhine kışkırtmalarına rağmen başarılı olamayan kulübünün efsane başkanı.
  • rakiplerinin zayıf olduğu dönemde doğru hamleler ile takımı 2 defa şampiyon oldu. lakin şampiyonluğun havasından dolayı her yıl rakiplerini küçük gördü ve sonucunda kaybetti. kiralık kurduğu kadroyu koruyamadı. şampiyon olan takım her yıl daha geri gitti. hal böyle olunca başarısızlık kaçınılmaz oldu.
  • kendisinin ve dolayısıyla yönettiği kulübün etkisi altında olduğu şey ahmet bulut effect mi
    acaba ?

(bkz: ahmet bulut)
    (bkz: ahmet bulut hizmet bedeli)
    (bkz: ahmet bulut jorge mendes ortaklığı)
    (bkz: sadece soruyorum)
  • fikret orman istifalar nerede?

edit: beni kirmadigin icin tesekkurler ex baskan.
  • şu an şunu yaptık bunu yaptık diye konuşuyor.

konuş başkan konuş yol göründü nasıl olsa ...
  • "bu süreç içerisinde, bu süreç içerisinde, bu süreç içerisinde" demekten başka bişey demiyor an itibari ile canlı yayında.
  • artık miadı dolmuş başkan.

uzun bir süredir "bu son dönemimiz, artık aday olmayacağız" vs.vs tarzında açıklamalar yapıyor. yani artık kafası beşiktaş'ta değil, başkanlığı bıraktıktan sonra ne b.k yiyecekse orada. takımla ilgilenmiyor, yaptığı transferler amaçsız, getirdiği t.direktör bile beşiktaş'ı yönetecek kapasitede değil bunun cümle alem farkında ; öylesine takılıyor işte.

senin görevin tamamlandı, seçim ne zaman bilmiyorum ama o zamana kadar bekleme.derhal seçim yap ve bırak git. aksi taktirde gidene kadar beşiktaş'a gram faydan olmayacak. en azından zaman kaybetmemiş olalım.

aziz yıldırım fenerbahçe'den nasıl gitti ortada; tadında bırakmadı ve 4 kat oy farkıyla rezil bir şekilde gitti. eğer sen de zamanında bırakmazsan ondan beter bir şekilde gideceksin...

hadi.
    lütfen.
    uzatmadan,
    tadımızı kaçırmadan,
    üzmeden,
    rezil olmadan,

bırak, git.
  • gecesi gündüzü beşiktaş olmuş pembe şortlu mikanos fatihinin...
    elinden gelse bütün amatör branşları kapatacak ama salon yapacakmış. bu da cebini inşaatla dolduruyor.
hesabın var mı? giriş yap