şükela:  tümü | bugün soru sor
 • filli boya'nın yarından itbaren tv ekranlarında yayınlatacağını belirttiği reklamdır. tam olarak verdiği mesajı anlamasam da(belki de henüz tam versiyonu değildir), genel anlamda güzel mesajlar veren ve bir kadın tarafından paylaşılan bu videoyu buraya bırakıyorum.

  ilgili video
 • şimdiye dek hiç bir videosu hayal kırıklığı olmadı filli boyanın.

  gerçeklik payı hakkında en ufak bir fikrim yok ama hissettiğim gözde hanımın bu video/reklamların kararlarının alınmasında aktif rol aldığı yönünde. bu sebeple bu projenin de güzel olduğuna inanıyorum. bekleyip görelim. yarın 21.30'da tüm kanallarda eş zamanlı yayınlanacakmış.
 • (bkz: 8 mart dünya emekçi kadınlar günü)

  şu ayrıma dikkat edilmezse bu toplumun erkeği de kadını da bunu suistimal eder.
  başka memleketi bilmem ben.

  değişmediyse şayet;
  gözde hanım bari siz yapmayın...
 • sanki fragman gibi geldi bana. tamamı için 8 mart’ı bekleyelim evet.
  kadınlar günü, emekçi kadınlar günü ayrımına gelince,
  10 saat çalışma hakkı alma uğruna ölen onca işçi kadının anısına verilen günü; tüm olayı avm avm gezmek olan bazı kadınların “ay canımmm kadınlar günün kutlu olsuğğğn” sığlığında kutlamaları benim sinirimi bozuyor. bence yalnız değilim..
  ps: 8 mart’ı tek taş satmaya bahane yapıyorlar ya..ona da ayrı sinir oluyorum.
  bilmeyenler için: abd'nin new york kentinde bir dokuma fabrikası... çok ağır çalışma koşulları, çok uzun iş günleri ve buna karşın çok düşük ücretler. koşulların her geçen gün daha da dayanılmaz hale gelmesi, kadın işçilerin artık tahammül sınırını zorlamaya başladı.
  greve çıkma kararı alan kadınlar, taleplerini de açıkladılar: “daha iyi koşullarda çalışmak, 10 saatlik iş günü, eşit işe, eşit ücret...” 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları talebiyle greve başladı. bu sırada çıkan olaylar sırasında fabrika içinde şüpheli bir yangın başladı. 129 kadın, yangında hayatını kaybetti...
 • havada aşk eksik diyen reklam.
  tabi akp'liyseniz, darbe olacak diye de okuyabilirsiniz, onlar her şeyi öyle okuyor:)