• fiyatına göre inanılmaz kaliteli bir vodka. kktcde 70cl lik şişesini 20tl'ye bulabilirsiniz. içkiye gelen son zamlardan sonra hayat kurtarıcıdır. içimi rahat fakat sarhoşluğu biraz can sıkıcıdır. sabahları ise inanılmaz baş ağrısı yapmaktadır. ağzınızla içtiğiniz sürece bir sorun yok.
  • binboa fiyatında, smirnoff ve absolute tadında diye reklamı yapılabilecek votka.
  • şu votkanın tadının ve kokusunun sertliğinden aldığım tadı inanın almanlıktan alamadım.
  • american psycho kitabında timothy price'ın her yerde arayıp da bulamadığı vodka markasıdır kendisi.
    okuduğumdan beri tadını merak etmekteyim.
  • finlandiya'da yaşayan oranın yerlisi arkadaşımın elimde tutarkenki fotoğrafı gördüğü an çılgına dönmesine sebep olan vodka. konuştum ve öğrendim ki, geldiği yerde de son derece ünlü ve kaliteli bir vodkaymış. bu kadar ucuz fiyata bu kaliteye ulaşabiliyorsam kendimi şanslı hissediyorum.
  • simdilerde greyfurtlu, mangolu, bogurtlenli gibi aromalilari da bulunabilen, alkol orani %40 ve %50.5 olmak uzere iki adet klasik cesidi olan fin votkasi. votkayla arasi iyi olmayan cogu kisinin bile begenmesinin sebebi icerdigi saf buzul suyu olmali. ictigim en lezzetli cesme suyunun finlandiya'da oldugunu hatirladikca bu gorus daha da netlesiyor kafamda.
  • smirnoff ve absolut ile karşılaştırılması dahi yanlış, 2.sınıf votkadır.
  • pazarlama harikası smirnoff ve absolut'u solda 0 bırakacak votkadır.

edit: smirnoffa karşı artık o kadar katı değilim. ancak bir isveçsever olarak bile hala absolut'a karşı fikirlerim aynı.
  • amerikan vodkası. nokia da satıldı. finlik bitti. esas finliği sovyetlere karşı cephedekiler yaptı.
  • 70 cl'si 70 tl olmuş nadide vodkamız. tanıdık tekelci sayesinde son bir şişeyi eski fiyattan -ki o da az buz değil- 57,5 tl'ye kaptım. buruk bir sevinç içerisindeyim.

allah belasını versin böyle vergi politikasının.
hesabın var mı? giriş yap