• flört dönemindeki bireylerin karşılıklı olarak ellerini birleştirmesiyle yapılan eylem. bu eşik flört dönemindeki önemli eşiklerden biridir ve sonucu %99.98 erkek tarafının elinin büyük olmasıyla sonuçlansa da hep bir şaşırma durumuyla karşılanır. buradaki asıl amaç pek tabii ellerin birbiriyle buluşması, birbirlerine bağlanmak isteyen ellerin bahane ile tutuşmasıdır. bireyler bir eşiği daha aşmış olurlar ve sevgilik müessesine bir adım daha yaklaşmış olurlar.
    not: 2006 senesindeymişiz gibi entry oldu, evet arkadaşlar siz bilmezsiniz eskiden buraya böyle entryler yazılırdı. hey gidi günler hey...
  • ilk aşamanın başarıyla tamamlanıp, flört döneminin ikinci aşamasına geçildiğine delalettir.

bu tensel temas da sağlanırsa, flörtün ilişkiye dönüşüp dönüşmeyeceğinin belirleneceği (bkz: flört döneminde sabah beni uyandırır mısın eşiği) bekliyor olacak. bölüm sonu canavarı gibi.

edit: ilk aşamayı soranlar olmuş. tabii ki cilveleşme :d
  • ulan ben de parmaklarım normalden fazla uzun diye oluyor zannediyordum, meğer herkes yapıyormuş aq.
  • ilk fiziksel temasın sağlandığı eşiktir*.
  • flört öncesi dönem için (bkz: el falı)
  • cilalı xx resim çağı öncesinde penis boyuyla ilgili tahminde bulunabilmek için yapılırdı.
  • kadıköy metrodayız .... 2.buluşma.... gitar bakmaya gidiyoruz..... otururken ellerimizi üst üste koyduk nerdeyse aynı boyda.... parmakların çok ince ve uzun çabuk öğrenirsin gitarı diyor....
  • çok hoş bir tespit ama hiç böyle şeylerle uğraşmam; tutmak istiyorsam tutarım direkt elini/götünü/memesini..
  • bu oldugu zaman kendimi tutamayip olayi parmak guresine ceviresim geliyor surekli. guzel trollluk asfja
  • oha bu o yüzden miymiş...

bu erkekler bu bilgileri nerden alıyorlar ya? hepsi aynı çakallığı aynı anda düşünmüş olamaz.
hesabın var mı? giriş yap