• son haberlere göre intihar etmeden önce bıraktığı çekce yazılmış mektupta borçlarından bahsetmiş. acaba dolandırıldı mı, parası mı ödenmedi nedir anlamadım. sonuçta futbolcular ortalamanın bir hayli üstünde paralar kazananmaktalar.

sessiz sakin efendi bir adam olarak biliniyor olması, zaten hep böyle sessiz görünen adamların içlerinde fırtınalar kopmaz mı. ayrıca onu o halde bulan futbolcuların ruh halini düşünüyorum da, 1 sene boyunca aynı havayı soluduğun birlikte vakit geçirdiğin beraber ter akıttığın adamı o vaziyette cansız bir halde görmek, benim bile şu haberi aldıktan sonra tüm neşem kaçmışken onlar ne haldedir düşünemiyorum.

rajtoral'a "ah be abicim mesele paraysa para bulunurdu, değer mi bunun için canına kıymaya " demek isterdim ama çok geç, tanrıdan rahmet, tüm sevenlerine ve futbol camiasına başsağlığı diliyorum.
  • hannover 96 formalı fotoğrafını görünce aklıma kendisi gibi yolu türkiye'den geçip hannover'de oynarken intihar eden robert enke'yi getiren futbolcu.
  • allah rahmet eylesin.. yalan dunya..
  • merlin dizisinde mi neydi.

korkunç iblislerin kötü ruhların yaşadığı bir memlekete gidiyorlardı.
    her yer de bir uğursuzluk, karanlık ve çirkinlik vardı. taşında toprağında yaşayan canlılarında, otunda püsüründe,..
    hepsinde bir uğursuzluk nursuzluk, karalık, çirkinlik..

hasbelkader buraya düşenlerin ruhu, yaşama sevinci, isteği, bu uğursuz yaratıklar tarafından emilip yok ediliyordu..

aynı sırtlanların, çakalların arasına düşmüş tek başına yapayalnız bir jaguar çaresizliği..

soyuna sıfatına attırdıklarım hemen, ama hemen koşuverip gelmiş..
    "yok yok.. " o borçları varımış daa.. ondan şey etti.."
    " karı kız işidir oo. manitası terk etmiştir de ondan.. mis gibin şehirde yaşıyor canım.. ney ideciyimiş.. "

"borç mektubu bırakmış daa ondanmış hele.. "
    "yok yok.. hecin.. pşikolocik sorunları varmış. ondan . ondan.. "

sıfatına attırdığım, anasını bakkal tuhafiyeci, sucu, bilumum esnafın sıradan geçirdiği kodoş..
    hem de ne kodoş..

aklın almıyor değil mi? normal düzgün insanlar ölürken bile kimseye borçlu olmamak ister. bankadaki parası borçlarını misliyle ödemeye yeter onun.. derdi ardından kimse alacaklı kalmasın. ama senin aklın dimağın almaz öyle şeyleri.
    anca arkasından keriz enayi dersin..
    ölmüş adama iftira atarsın.
    kimbilir ne pislikler, çirkeflikler yaptınız gencecik çocuğa.. yöneticisiyle, taraftarıyla, takım arkadaşıyla, şehirdekilerle..

öncce şu insanın bir resmini aç da bak bakalım. insan sıfatı, meymeneti, efendiliği samimiyetini gör.
    senin gibi manda sıçmığına benzemiyor değil mi?.
    o zaman sallla arkasından her türlü pisliği.. yok kız dalgası, yok borç dalgası..
  • rahmet dilenmez diyen kekolara derken şu mübarek günde hz. peygamber'e de küfreden şeref yoksunlarını da gösteren intihar eden bir futbolcunun başlığı.

öncelikle kardeşim millete hakaret etmeden önce aç araştır bakalım bu adamlar niye rahmet dilenmez diyor de.

müslüman olmadığının emaresi olan insanların arkasından rahmet dilenmez bu bir.
    ikincisi müslüman bile olsa bir insan intihar sebebiyle ölmüşse arkasından rahmet okunmaz. tüm bunlar hadislerle sabittir.

ha ben inanmıyorum lafın gelişi diyorum diyorsanda deme inanmıyorsan niye allah'ın kelamını söylüyorsun kardeşim.

ha inanıyorsanda çok büyük günahlara giriyorsun haberin yok.

sonuç olarak intihar etmiş hayatın yükünü kaldıramamış bir futbolcunun üzücü sonu. allah kimseye böyle ölüm vermesin.
  • allah rahmet eylesin.
  • intihar deyip geçmemek lazım. mutlaka araştırılmalı.
  • ben mazlum olduğuna inanıyorum,gerçekten kim bilir ne derdi vardı da intihar etti.
    ayrıca ben bütün intihar edenlerin mazlum olduğuna inanıyorum,daha hiç bir şerefsiz,namussuz,onursuz kişinin intihar ettiğini görmedim,duymadım.
  • toprağı bol olsun.
  • sadece adını duyduğum futbolculuğu hakkında pek de bilgi sahibi olmadığım futbolcu. ancak haberi duyduğum anda tahminimden daha çok üzüntü duyduğumu farkettim.
hesabın var mı? giriş yap