• victoria plzen'in 86 doğumu sağ kanat oyuncusu
    dün akşam* takımının en iyisiydi. diğer maçlarda da böyleyse eğer orada fazla kalmaz, avrupa'nın iyi takımlarına doğru yükselir.
  • bildiğin kaliteli oyuncu. türk takımlarında iyi iş yapacağını düşünüyorum. maliyeti de epey düşük olur. milyon dolarları bayılmayı alışkanlık hale getirmiş yöneticilerimize duyurulur.
  • (bkz: rayt oral)
  • büyük bir aksilik çıkmazsa kendisi beşiktaş'ın yeni sağ beki.

ismini daha önce duymamış olanlar "bu ne amk ya, nerden buldunuz" vs diyebilirler. ama o işin aslı öyle değil.

beşiktaş yıllardır hücümcu bek sıkıntısı çekiyor.(hem sağ hem sol). rajtoral hücumcu sağ bek özlemimizi dindirebilecek kapasitede bir oyuncu.

kendisi bir süperstardır, geldiği an yardırır demiyorum. ama oldukça tempolu, teknik ve oyun içerisinde devamlılığı olan bir oyuncudur. genelde hücumcu bekten asist sayısının attığı gole nazaran fazla olması beklenir. ama rajtoral kariyeri boyunca yaptığı asisten çok gol atmış. böyle de ilginç bir yanı var.

yaşı 29, bonservisi elinde. transfer tamamlanırsa beşiktaş'a katkı sağlayacağını, yıllardır kurak çöle dönen sağ kanada tempo ve yeni bir heyecan getireceğini düşünüyorum.
  • pavel kaderabek'in oynadığı milli takımda neden banko oynamadığını sorguladığım sağ bek.
  • başlığı açarken tıp terimi zannettiğim, ancak futbolcu çıkan isim...
  • (bkz: gökhan süzen v2)`:rajtoral komple bir sağ bekten ziyade sağ kanat oynayan biri`
  • evinde intihar etmiştir.
  • toprağı bol olsun. ne derdi vardı acaba merak ettim. sakin bir futbolcuydu.
  • kendisini asarak intihar etmiş. üzücü haber. sebebi neydi ki!
hesabın var mı? giriş yap