• kese kağıdına bayılan biri olarak önce ambalajına sonra lezzetine vuruldum. çocukluğumda da böyle şeffaf pakette satılan ayni bunun gibi bir cips vardı. yoğun tatları sevmeyen biri olarak beni memnun etti.
  • çok lezzetli. lays ve ruffles'ın leş gibi vıcık vıcık aşırı yağlı cipsleri yüzünden uzun zamandır sade patates cipsi yemiyordum. bunu fazlasıyla beğendim. tavsiye ederim.
  • 250 grlık olup migros'ta 2.95'e satılmasıyla adeta bir f/p cipsidir. tavsiye edilir.
  • kardeşimin tavsiyesi ile denediğim ve beni burada yazmaya itecek kadar beğendiğim cips.

diğer cipslerin tekelinden kurtulduğum için sevinçliyim. kese kağıdı da ayrı bir güzellik katmış. üretilmeye devam ettiği sürece almaktan usanmayacağım.
  • ruffles benzeri cipslerden çok daha lezzetli çok daha uygun fiyatlı..

ilk entrylere aldırmayın o kadar da kötü değil, kendiniz deneyin görün..
    bu zamanda 3 liraya 250gr cips kimse vermez!!!
  • bi suredir migroslarda goremedigim cips.
    nooldu ulan insan gibi bir patates cipsi vardi piyasada onu da mi kuruttunuz allahsizlar? en yakin zamanda geri donmesini diledigim super patates cipsi. bunu yedikten sonra lays'e ruffles'a donemiyorum asiri tuzlu ve lezzetsizler.

edit: gun itibariyle migros'ta tekrar gordum.
  • pat cips özlemini bi nebze giderebilen aşırı tuzsuz cibicibicips.
  • bugün denk geldim aldım. tadı güzel. gevrek. (bkz: nostaljik).

sıkıntı şu ki besin değerleri tablosunda muhtemeln büyük bir yanlış var. normak bir cips ( örneğin lay's ) için 100 gr da tuz miktarı 1.4 gr dır. tuzu yüzde elli azaltılmış olan lay's ürününde bu oran örneğin 100 gr da 0.7 gr a düşürlmüştür.

oysa fun chos un iddiası kendi ürününde 100 gr da sadece 0.07 gr tuz olduğu yönünde ki bu nerdeyse tuz olmaması ve tuzu azaltılmış cips den bile 10 kat daha az tuz bulundurduğu.

çok inandırıcı gelmedi.
  • yedigim en lezzetli hazir patates cipsi olabilir kendisi.
    ya tuz koymuyorlar ya cok az bilemedim, tam benim sevdigim gibi. diger markalarda patates mi yiyorsun tuz mu yiyorsun belli deil.
  • uzun zamandır yoktu. gelmiş yine migros'lara bir sevinçle aldım hemen ancak o eski halinden eser yok şimdi dedirtti. yağ tadı patates tadını geçmiş ve bildiğin lays'e benzemiş.
hesabın var mı? giriş yap