• bu transfer sezonunda çok başarılı işler çıkarmış takım. yönetim çok hızlı hareket etmiyor yanlız plana harfiyen uyarak gidiyor. nokta transfer yaparak parayı çarçur etmiyor. basında geçen isimlere değil, transfer edilen isimlere baktığınızda ne demek istediğimi anlarsınız. selçuk inan transferi ile anlamak lazımdı gerekli yere, istenen futbolcuyu almak için teferruatlarla çok uğraşmadılar. gerekirse bonservis olarsk 11 milyon euro'da verdiler muslera'da olduğu gibi ( ki ben kendisinden hayvan gibi umutluyum), bazen de 4,5 milyon verdiler oyuncunun seneliğine melo'da olduğu gibi ( adam liverpool maçında altın bidonu birilerine monte edeceğini gösterdi hem de altın fiyatları tavan yapmışken), tabii bir de ceyhun gibi türk statüsünde olması gereken, yedek futbolcu var ki bizim sezon boyunca çok ihtiyacını hissedeceğimiz. asıl gidenler de gelenler kadar önemli başta pino, bam'ın bm'si (cana daha büyük beklentiler uğruna feda edildiği için haklı görüyorum). sözün özü başta fatih hoca ve yönetim uzun yıllar sonra hastalıkları tespit edip gerekli tedaviyi uyguluyor. genel geçer yöntemlere başvurmuyor demiyor ki bana hemen bir 10 numara bir forvet lazım bakıyor, izliyor, tartıyor ve karar veriyor.
  • şikeyi belgeli yapanların hala dedikoducu karılar gibi arkasından atıp tutarak rahatlamaya çalıştığı kulüp. 20 yetmez 50 seneye kadar dönün. devam!
  • hâlâ cemal nalga yazanlar var bu kulüp hakkında. yahu cemal nalga'yı yöneticiler değil oyuncu ve koç yaptı. yaptılar da paçayı mı kurtardılar? hayır. en ağır cezaları, en ağır şekilde ödedik. yöneticimiz istifa etti ve men cezası aldı bir ilgisi olmamasına rağmen, oyuncular ve koç gerekli men cezalarını aldılar, bütün puanlarımız silindi ve -5 puan ile sezona devam ettik, dünyanın para cezasını yedik. yine de başımız dik geri döndük, play off'larda türkiye'nin geçen sene en iyi basketbol takımı olan fenerbahçe ülker karşısında son gücümüze kadar mücadele edip 4-2 mağlup olduk. hâlâ cemal nalga diyorlar. yapılmış ve cezası çekilmiş. bırakın artık cezası verilmiş bir şey için karalama yapmayı da kendi durumunuza bir bakın.
  • şikeyi (kendileri gibi) belgeyle ya da abuk telefon konuşmalarıyla değil, sahada yapan kulüp(müş).

mallıkta sınır tanımayanların, sırf bok atabilmek için arguman sıçtığı kulüptür aynı zamanda.
  • kuyruk sokumunda acısı olan başka kulüp taraftarlarınca saldırılara, iftiralara uğramış türkiye'nin en büyük kulübüdür.
  • 103 numaralı dergi kapağında şerefini sergilemiştir
  • 103 numaralı dergi kapağı ile bulanık ortamdan istifadeyle geçmişini temizlemeye çalışmaktadır. şu anda fenerbahçe'nin yerinde olmamasının sebebi 2010-2011 sezonunda komple rezil bi futbol ile bir ara küme düşme hattına kadar düşmesi ve ligi sekizinci bitirmesidir. ama hakkını verelim, şu durumdaki fırsatı iyi değerlendiriyor, yönetimiyle, taraftarıyla.
  • ağustos 2011 sayısının kapağı "2011-12 sezonu başında açtığı beyaz sayfa"yı anlatmaktır.
    kötü geçen bir sezonun ardından açılan bembeyaz bir sayfa. başka da bir şey değil.
    her halttan işkillenip yine kininizi kusmuklar halinde bırakmayın, zaten yeterince pislediniz etrafı.
  • beyazın gerçekten çok yakıştığı bir takım.
  • birkaç götü boklu sözlük yazarı tarafından adana demirspor için hatır şikesi yaptığı söylenen takım.

bu takımın avrupa'ya gitmemek uğruna sadece fatih terim'in eski takımı diye demirspor'a maç verip, kümede tutacağını düşünen zihniyetin kesinlikle bitmesi gerekiyor. ki o dönem fatih terim galatasaray'da güçlü de değil, bu neyin cahilliğidir?
hesabın var mı? giriş yap