• (bkz: galatasaray imam hatip lisesi)
    bu akit paçavrasının genel yayın yönetmenini ciddiye bile almaya gerek yok. osmanlı zamanında kurulan bir okula laf ederek ecdadına laf ediyor, bu ne yaman çelişki?
  • 1 eylül 1868'te sultan abdülaziz tarafından kurulan (bkz: mekteb-i sultani) için "bizim inancımıza, örfümüze uygun kurulmadı" demekte, ne bileyim? öyle bir kurum ki (bkz: enderun) a üst düzey eğitim almış insan yetiştiriyordu.

kapatılır mı? kapatılır yada dönüştürülür. benzer bir şekilde kamu yönetimi yüksek lisans ve doktora programlarının şahı ve ülkenin doğru dürüst idare edilmesi için gerekli bir cumhuriyet kurumu olan (bkz: todaie) 2018'de kapatılmıştı.
  • kapatılmamalı ancak öğrenim dili türkçe yapılmalı.
    diğer yabancı okullar da millileştirilmeli.

(bkz: #110439330)
  • yaw hehe deyin gecin gidin meczup iste
  • dedim yine diyorum artiracaklar

ipleri ellerine aldiklarini gücün ellerinde oldugunu simdi fark ettiler.bir kumarin icindeler seriat gelecek ama kanlimi olsun kansiz mi olsun kumari bu

kanli olmasi demek bu tur soylemlerle toplumdaki kutuplastirmayi zirveye tasiyip ic savasa suruklemek en sonunda ohal ilan edilip devletin imkanlari kullanilarak asker vatandas catismasi yaratilip askeriyenin tum imkanlari kullanilarak muhaliflere karsi agir bir zafer kazanilmasi gerekirse 10yil veya daha fazla surecek bir ohal ortami ve secimlerin olmamasi

kansiz olmasi demek bu tur soylemlere kimse ses cikarmayacak adim adim hamleler atilacak en sonunda ya hepsi yapildi seriata gecelim artik denilecek chp dahil tum meclis tum muhalifler elleri bagli izleyecekler

bakin bu kalemsorlerin dediklerinin hepsi kamuoyu yoklamasi demektir gelen tepkiye gore hareket edecekler

tepki derken muhaliflerin tepkisi degil kendi cevrelerinin tepkisi

aklinda en kotu ic savas cikarir mertce savasiriz diye dusunen arkadaslar 1.maddeyi iyi okusunlar

boyle darbeymis ic savasmis hiic heveslenmeyin o dönem gecti simdi hamlesini bile yapsan kicina teneke baglar mezara postalarlar

o kadar ilerlediler ki 10yildir twit atarim 2yildirda burda yazarim bu sene ozelden aldigim tehditleri daha once hic almadim hemde yazdigim yazinin uslubu seviyesi degismemisken
  • 1481 yılından kurulmuş olup tanzimat döneminde ülkede batılılaşmanın simgelerinden biridir.uzun zamandır bir çok değerli ismin mezun olduğu bir kurumdur.
  • (bkz: #88082037)

ağa babanız 2. abdülhamid bile kapatamadı; bizde tevfik fikretler bitmez. yiyiyorsa deneyin.
  • fransız lisesinin böyle canhıraş savunulması manidar.
  • galata-i kebir imam hatip lisesi
  • bu akit denen şeyde bu aralar çok fazla ses çıkmaya başladı, tesadüf olamaz herhalde
hesabın var mı? giriş yap