• eylemci gençlerden biri ntv mikrofonlarına "biz tatmin olmadık, onlar kendilerini nasıl tatmin ediyorlar?" diyerek, çok haklı ve manidar bir soru sormuştur.
  • televizyondan olsun göreyim diye masadan kafamı kaldırdım, ama görmek nasip olmadı. ahmet abi' den inci tv atılımı beklememe sebebiyet vermiştir.
  • türbanları ile liselere girmek isteyen kadın öğrencilerin eylemleri ne kadar da güzeldi oysa ki, akılları zihinleri açık sadece hakkını arayan özlediğimiz gençlerdi.

ama bunların hepsi anarşik, yukardan emirlerle eylem yapan, cahil provakatörler. püü allah cezanızı versin ki ygsde verdi zaten.
  • bir kpss mağduru olarak beni utandırmış, duygulandırmış protestoculardır. malesef hakkımızı aramak için lys mağduru kardeşlerimiz kadar olamadık. bir kaç sendika ve organize olmaya çalışan facebook grubu dışında haklılığımızı gösteren bir hareket olmadı. kendimi son altı aydır koyun gibi hissediyorum. kendime olan güvenim, saygım yerle bir durumda. yaşadığım manevi bunalımın yanında maddi sıkıntılar da cabası. okumanın, başarılı olmanın bedelini çok ağır ödüyor bu ülkenin gelecek nesilleri.
  • liseli detected esprisi yapanı ıslak odunla döveceklermiş.
  • umut olmuşlardır.
    binlerce genç yürüyor. beğenmediğiniz liseliler koltukları sallıyor. destek vermiyosanız en azından köstek olmayın.
  • beyaz beyaz türkler eylem yapıyor, bizim dangalak solcular da gaza gelmiş yine. aydınlık yüzler, aman efendim kanlı pazar'da katledilenler, vs.

adı üstünde liselidir bu protestocular. imam hatip liseliler başörtüsü yasağı protestosu yapsa gerici, çağdışı yaratıklar olur, ama alman liseliler yapınca aydın, çağdaş ve ilerici türkiye'nin neferleri olur. kafa bu kadar çalışıyor.
  • eline pankart değil taş alsalardı demokratik hakkını arıyor olacaklardı.

ygs'nin üzerine gidince kötü oluyormuş.
hesabın var mı? giriş yap